Menu
logo tjk main

Ozdoby świąteczne i magiczne dekoracje - zaczaruj dom na Święta z Tchibo!

Pierwsza gwiazdka na nocnym niebie, pokój zamieniony w pełen świątecznego blasku salon, motylki w brzuchu - bo przecież zaraz rozpakujemy prezenty, nasze małe pragnienia zapakowane w ozdobny papier. Co roku marzymy o Świętach, które doskonale pamiętamy z rodzinnego domu: pieczenie pierników, ubieranie choinki - to były magiczne momenty. Czy da się je przywrócić?

zdj1

Pamiętasz jak z wypiekami na twarzy podglądasz bliskich - Babcia i Mama krzątają się po kuchni, wyczarowują cudownie pachnące ciasta, które później wypełniają dom pięknymi zapachami? Każdy drobiazg w przygotowaniu do Świąt to element magii. Z Tchibo magiczną atmosferę zapewnią wyjątkowe świąteczne dekoracje, łańcuchy świetlne, adwentowe kalendarze, zawieszki z dzwonkami i kolorowe świece - to sprawi, że swoimi zmysłami poczujesz świąteczny klimat. I będzie tak, jak dawniej.

Zapal nastrojowe światło
Zbierz szyszki i gałązki świerku, jodły, sosny, przygotuj bożonarodzeniowy stroik, a później zadbaj o odpowiedni klimat. Światło powinno być ciepłe - im więcej źródeł światła, tym ciekawszy efekt. Wybierz łańcuch świetlny z funkcją timera (włączy się w wybranych godzinach, np. późnym wieczorem). Stylizowane na postarzane złoto kule będą świetnym dopełnieniem każdej świątecznej dekoracji i stworzą magiczny nastrój.

A może świeczki typu tea light z diodami led - migoczą ciepłym światłem, a jeśli zechcesz je wyłączyć, wystarczy na nie dmuchnąć. Kilka takich świeczek warto rozstawić w okolicy choinki lub ozdób z iglaków czy szyszek. Możesz wybrać świeczki w kilku kolorach i rozmiarach - nie musisz ich układać w równych rzędach, postaw na artystyczny nieład i indywidualną kompozycję.

zdj2

Wprowadź zimowy nastrój
W tym sezonie niezwykle modne są ozdoby z drewnianymi elementami - uzupełnieniem każdego stroika może być wioska lub targ rozmaitości z wygrawerowanym motywem i bambusową podstawą (te z Tchibo mają funkcję podświetlenia). Poza dekoracyjnymi domkami warto na parapecie dodać kolejne źródło ciepłego, klimatycznego światła - ozdobne gwiazdy i latarnie nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Całość uzupełnij czymś wyrazistym - wybierz kalendarz adwentowy i zestaw torebek na prezenty, a do tego bożonarodzeniową skarpetę z ozdobną wstążką do zawieszenia w widocznym miejscu.

Zadbaj również o świąteczną muzykę! Koniecznie sprawdź płyty wydane specjalnie dla Tchibo - to 40 hitów świątecznych czyli ok. 145 minut nastrojowej muzyki w sam raz na zimowe wieczory.

Najpiękniejsza świąteczna historia
Każdy dom to inna świąteczna historia. Jedno jest jednak niezmienne: w tym czasie chcemy, aby nasz dom był pełen bożonarodzeniowej magii. Sam klimat to tylko przepiękne tło, najważniejsi są w nim bohaterowie - bliscy, rodzina, najukochańsze osoby.

Może więc zamiast kupić gotowe produkty pobaw się w przygotowanie wypieków z najbliższymi? Zaproś ich do wspólnego gotowania.

Przygotuj zestawy foremek do wycinana ciastek, maty do pieczenia, świąteczne formy i razem przywołajcie atmosferę świąt.
 
zdj3


Więcej informacji na Tchibo.pl

zdj4zdj6zdj8
zdj5zdj7

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież