Menu

logo tjk main 

Konkurs - Listopadowa premiera wydawnictwa Prószyński i S-ka

Konkurs - Listopadowa premiera wydawnictwa Prószyński i S-ka

Powracają niezwykłe bohaterki bestsellerowego cyklu Joanny Miszczuk!

 

Asia i Kemal mieszkają w Berlinie. Tempo życia sprawia, że oboje coraz bardziej oddalają się od siebie. Córka Asi, siedemnastoletnia Kamila, boryka się nie tylko z typowymi problemami nastolatek, lecz również ze schedą po prababkach. Odziedziczyła po nich tajemniczy dar: gorące, leczące ręce i pojawiające się co jakiś czas dziwne, niezrozumiałe wizje.

 

Przeszukując stare rodzinne dokumenty, Kamila odnajduje kolejne kobiety z przeszłości, które posiadały ową zdolność. W jej wizjach pojawia się protoplastka rodu, tajemnicza Ewa z Głogowa. Poznaje następne antenatki, mądre, silne kobiety, z uporem broniące swej niezależności w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Ale co łączy rzymianki Olimpię Maidalchini, Marię Flaminię Giustiniani i Olimpię Barberini z Teklą Nesselrode, matką Marii Kalergis?

 

Nowa opowieść z cyklu Sekret dziedzictwa o fascynujących potomkiniach wyjątkowych kobiet, których majątkiem jest miłość, odwaga i niezwykły dar.

 

Joanna Miszczuk - wrocławianka duchem, choć rzadko ciałem. Z wykształcenia pedagog, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawodów ma wiele. Mieszkała w Niemczech, Francji i Polsce. Mówi czterema językami. Od 2009 roku mieszka i pracuje w Berlinie. Matka dorosłej córki.

 

Jest autorką powieści obyczajowych z rozbudowanymi wątkami historycznymi i silnymi postaciami kobiecymi: Matki, żony, czarownice, Zalotnice i wiedźmy, Córki swoich matek, Wyspa, Nefrytowa szpilka i Dwie rodziny.

 

 

 

 

Wygraj 1 z 6 książek

 Czas trwania konkursu: 21.11.2023 - 04.12.2023 włącznie, do godz. 24:00.

Będzie nam miło, jeśli:
Polubisz nasz FB fb
Polubisz post konkursowy
Udostępnisz post konkursowy
Zaprosisz do konkursu min. 3 znajomych i wskażesz ich w zgłoszeniu konkursowym


Odpowiedz na pytanie: 
Jak bronić swej niezależności w świecie zdominowanym przez mężczyzn?Odpowiedzi można zgłaszać na tej stronie konkursowej (komentarz) lub na FB w poście konkursowym (post) 

Regulamin konkursu TUTAJ

Ogłoszenie wyników do 14 dni po zakończeniu konkursu
 
 
 
Dołącz do naszego facebooka a będziesz na bieżąco z informacjami o tym konkursie i kolejnych  fb

 

 

KONKURS OFICJALNIE ZAKOŃCZONY
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
 
GRATULUJEMY Zwycięzcom
Sylwester Włodarczyk (zgłoszenie - post na FB)
Kasia Bieleń Mavrodimou (zgłoszenie - post na FB)
Basia Pozorska (zgłoszenie - post na FB)
Karina Karwan (zgłoszenie - post na FB)
Mariolka Wrońska (zgłoszenie - post na FB)
Ewelina Olejniczak (zgłoszenie - post na FB)
 
 
 

!! UWAGA !!

 

Przy tym Wydawnictwie Prószyński i S-ka zmiana sposobu odbioru nagrody przez Zwycięzców.

 

Od dnia oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu na naszym portalu tojakobieta.pl, Zwycięzcy w TERMINIE DO 7 DNI przesyłają na FB do tojakobieta.pl fb w wiadomości na priv,
pełne swoje dane do wysyłki - imię, nazwisko, ulica zamieszkania, kod pocztowy, miasto oraz numer telefonu komórkowego.

 

Termin 7 dni jest nieprzekraczalny, ponieważ tojakobieta.pl dopiero po otrzymaniu WSZYSTKICH danych WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW KONKURSU, 1 MAILEM PRZESYŁA LISTĘ WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW do Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

 

Dlatego, czekamy maksymalnie do 7 dni na Wasze pełne dane adresowe, a następnie przesyłamy komplet danych WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW do Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

 

Brak przesłania do nas danych adresowych Zwycięzcy, w terminie do 7 dni od dnia oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu na naszym portalu tojakobieta.pl, danych niezbędnych do przesłania nagrody do Zwycięzcy, jest równoznaczne z odstąpieniem od odbioru nagrody ze strony Zwycięzcy.

 

Przesłanie danych po terminie 7 dni, powoduje utratę nagrody.

 

Śledźcie nasz fb

Zapraszamy do kolejnych konkursów
powrót na górę