Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Konkurs - Marcowa premiera wydawnictwa Insignis

Konkurs - Marcowa premiera wydawnictwa Insignis

Głos kobiecej duszy … - premiera 8 marca 2023
Czyli: czego pragną kobiety? Zygmunt Freud szukał odpowiedzi na pytanie przez trzydzieści lat i ze smutkiem przyznał, że jego poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Nie mogło być inaczej. Znana brytyjska psychoterapeutka Maxine Mei-Fung Chung proponuje, by raz na zawsze dać sobie spokój z poszukiwaniem odpowiedzi na słynne pytanie ojca psychoanalizy. Dlaczego? Ponieważ nie ma jednej odpowiedzi. Jest ich tyle, ile kobiet.


Książka uznana została przez angielski Glamour, ża jedną z najlepszych książek lutego

 

 

 

Wygraj 1 z 5 książekCzas trwania konkursu: 14.04.2023 - 27.04.2023 włącznie, do godz. 24:00.

Będzie nam miło, jeśli:
Polubisz nasz FB fb
Polubisz post konkursowy
Udostępnisz post konkursowy
Zaprosisz do konkursu min. 3 znajomych i wskażesz ich w zgłoszeniu konkursowym


Odpowiedz na pytania: Czego pragną kobiety?
                                          Czego pragniesz Ty jako kobieta?


Odpowiedzi można zgłaszać na tej stronie konkursowej (komentarz) lub na FB w poście konkursowym (post) 

Regulamin konkursu TUTAJ

Ogłoszenie wyników do 14 dni po zakończeniu konkursu
 
 
 
Dołącz do naszego facebooka a będziesz na bieżąco z informacjami o tym konkursie i kolejnych  fb


KONKURS OFICJALNIE ZAKOŃCZONY
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
 
GRATULUJEMY Zwycięzcom
Jagienka (zgłoszenie - komentarz na stronie konkursowej)
Mariolka Wrońska (zgłoszenie - post na FB)
Karolina Jod (zgłoszenie - post na FB)
Angelika Hołowacz (zgłoszenie - post na FB)
 Małgosia Jastrzębska (zgłoszenie - post na FB) 
 
Od dnia oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu na naszym portalu tojakobieta.pl, Zwycięzcy mają 14 dni na kontakt z fundatorem nagrody
iwodzinska@aimmedia.pl, powołując się na portal TO JA KOBIETA

Zapraszamy do kolejnych konkursów

powrót na górę

Komentarze

0
Ania
5 miesięcy temu
Kobiety pragną być akceptowane, kochane i szanowane przez innych, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Chcą być traktowane z godnością i poszanowaniem, mieć wolność wyboru i możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Często pragną równości wobec mężczyzn, w sferze społecznej i ekonomicznej.

Bycie kobietą jest czymś wspaniałym, ponieważ kobiety mają unikalne cechy, takie jak wrażliwość, empatia i intuicja. Kobiety są również bardzo silne i odważne, potrafią przetrwać i przystosować się do różnych sytuacji życiowych.

Jako kobieta sukcesu walczę o siebie i dbam o swój rozwój. Znalazłam się w tym miejscu, w którym jestem, tylko dzięki swojej pracy. Teraz pragnę, aby wszystkie osoby, które we mnie nie wierzyły, dostrzegły jaki błąd popełniły. Moje szczęście nie jest uzależnione od innych, ale chciałabym poczuć się doceniona.
Like Like like 1 Cytować
0
Marlena
5 miesięcy temu
Kobiety są niezwykle różnorodne i mają różne cele i pragnienia w życiu. Niektóre kobiety pragną spełniać się w pracy i rozwijać swoje umiejętności zawodowe, podczas gdy inne wolą skupić się na wychowaniu dzieci i utrzymaniu domu. Każda z tych dróg jest równie ważna i nie należy ich porównywać ani oceniać, ponieważ to, co jest ważne dla jednej kobiety, może nie być ważne dla innej.
Każda z nas jest inna i każda ma możliwość wyboru i decydowania o swoim życiu. Dlatego też ważne jest, aby szanować i akceptować wybory innych kobiet i umożliwiać im realizację swoich marzeń i ambicji, bez względu na to, czy są one związane z pracą zawodową, czy z życiem rodzinnym.

Ja jestem wrażliwą kobietą, która marzy o założeniu własnej rodziny. Zawsze byłam romantyczką i podążałam za głosem serca, który czasami ciągnął mnie do nawet głupich decyzji. Teraz pragnę już na zawsze być z moim ukochanym narzeczonym (zaraz mężem) i mieć z nim gromadkę dzieci
Like Like like 1 Cytować
0
Katarzyna
5 miesięcy temu
Kobiety pragną szczęścia, zdrowia, miłości, szacunku, radości z życia i spełnienia swoich ambicji, marzeń. Jednak to, czego każda kobieta pragnie, jest indywidualne i może różnić się w zależności od jej charakteru, doświadczeń i potrzeb. Ważne jest, aby szanować indywidualność i autonomię każdej z nas. Ja pragnę przede wszystkim szacunku do mojej, aby mnie nikt nie dyskryminował ze względu na płeć, wzrost etc i doceniał mnie jako partnera w związku, pracy oraz innych sytuacjach życiowych.
Like Like Cytować
0
Jagienka
5 miesięcy temu
Udostępniam i zapraszam do udziału w konkursie: Iwona Wojciechowska, Marta Kupczak, Kasia Witek
Like Like Cytować
0
Jagienka
5 miesięcy temu
Pragną spokoju, bezpieczeństwa i idealnego partnera/przyjaciela, który będzie stuprocentowym oparciem, będzie można na niego liczyć, na jego dobre słowo i otuchę w trudnych chwilach. Chętnie wysłucha, zaskoczy pomysłowością i spełni każdą zachciankę, potrafi być romantyczny i namiętny, a w łóżku będzie gorącym kochankiem. Natomiast ja pragnę mieć przy sobie osoby, które są radosne i życzliwie nastawione nie tylko do siebie, ale też innych ludzi i otoczenia. Którzy kochają życie, nigdy nie lamentują nawet jak pada deszcz będą wobec mnie szczerzy, nigdy nie będą mi słodzić lecz mówić prawdę i nie zawahają się mną „potrząsnąć” i dadzą prztyczek w nos, aby mi pokazać, że czasem błądzę i świat nie ma do mnie już cierpliwości. Będą niczym Anioł Stróż - taki na wyciągnięcie ręki – otrą łzy, wymażą złe wspomnienia, a przy tym potrafią słuchać, będą naprawdę blisko, lecz w poczuciu, że autonomia wciąż jest zachowana, potrafią mnie rozśmieszyć i trudno będzie się nudzić w ich towarzystwie.
Like Like Cytować
0
mimbla
5 miesięcy temu
Kobiety pragną by je zauważać i doceniać to co robią. Nie chodzi o peany pochwalne ale żeby je dostrzegać jako partnerki. Męską i żeńska płeć to takie 50÷50 a jednak ...
Ja pragnę czułości i miłości, bo to napędza mnie do działania, jest taką moją małą motywacją.
Like Like Cytować