Menu

logo tjk main 

Nicola „Juno” Barańska, "Zakochana w bandycie" - premiera 04.06.2024 Wyróżniony

Nicola „Juno” Barańska, "Zakochana w bandycie" - premiera 04.06.2024

Znakomity debiut Nicoli „Juno” Barańskiej w stylu young adult, opowiadający o Kim i Timosie. Ona jest uczennicą, on jest bandytą - łączy ich przypadek oraz napad w metrze, którego dokonuje Tim z znajomymi.

 

Kim, będąca świadkiem i ofiarą napadu, jest w szoku, tym większym, że jeden ze sprawców wyraźnie próbuje z nią flirtować. Nieznajomy nazywa ją "lalunią". Do końca dnia dziewczyna nie może się skupić na lekcjach, prześladuje ją bowiem wspomnienie przenikliwego spojrzenia nieznajomego i blasku jego oczu, który dostrzegła w otworach kominiarki.

 

Tymczasem nadchodzi piątkowy wieczór, pora imprez i rozrywek. Kim wybiera się do klubu z bratem Jasperem i jego kolegami. Jeden z nich, Timos, wpatruje się w nią intensywnym, przeszywającym wzrokiem. A jego oczy w kolorze morskiej głębi wydają się dziewczynie dziwnie znajome...

 

Książka została bardzo dobrze przyjęta w serwisie Wattpad, gdzie osiągnęła zatrważającą ilość 3,5 miliona odsłon. 

 

 

 

Nicola Barańska - pseudonim Juno, autorka romansów i literatury młodzieżowej. W 2015 roku założyła konto na Wattpadzie i dzięki temu poznała przepiękny świat pisania. Nigdy nie myślała, że jej hobby wzbudzi tak duże zainteresowanie odbiorców. Po kilku tygodniach od umieszczenia na Wattpadzie pierwszych tekstów zdobyła tysiące odsłoń, dochodząc aż do 3,5 mln. Jest Polką, która całe swoje życie spędziła za granicą, dopiero od kilku lat mieszka w Polsce. Uwielbia zapach kawy i kwiatów, a także szum morza, które było ważną częścią jej dzieciństwa.

powrót na górę