Menu
logo tjk main

Nadmorskie spotkanie z muzycznym małżeństwem Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka na plaży we Władysławowie! Zapowiedź imprezy - 19.08.2018

Już w najbliższą niedzielę 19 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family, do Władysławowa zawita popularne małżeństwo muzyków - Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką, aby spotkać się z fanami!

W1
 
Lato to najgorętszy okres w roku - szczególnie dla wokalistów. Festiwale, koncerty i spotkania z fanami są tym, co wypełnia ich dni, wieńczy pracę artystyczną, dodaje siły i mocy do dalszej, twórczej pracy.

Natalia Kukulska to jedna z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. To także mama trójki wspaniałych dzieci. W najbliższą niedzielę, na zaproszenie marki Tchibo Family artystka wraz z rodziną zagości do Władysławowa, aby w przerwie między kolejnymi koncertami promującymi najnowszą płytę „ Halo tu Ziemia” spotkać się z fanami.

Spotkanie z Natalią Kukulską i Michałem Dąbrówką będzie już kolejnym, z cyklu nadmorskich spotkań z rodzinami gwiazd, podczas których bliscy, chcąc docenić, sprawić przyjemność i nagrodzić ogromne zaangażowanie żon i mam w codzienne życie rodziny, przygotowują dla nich kawowe niespodzianki.

Na plaży we Władysławowie, na terenie Miasteczka TVN, w strefie Tchibo, Michał Dąbrówka na chwilę zamieni się w profesjonalnego baristę by przygotować dla żony Natalii pyszną niespodziankę - jej ulubioną kawę. Małżeństwo podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanych z kawą - usłyszymy o ich ulubionych dodatkach, okolicznościach i codziennych rytuałach związanych z jej piciem. Nie zabraknie autografów i wspólnych zdjęć z naszymi gośćmi. Będzie to także niepowtarzalna okazja do rozmowy z rodziną artystów, zadania Natalii i Michałowi swoich własnych pytań - tych prywatnych związanych z życiem rodzinnym i tych zawodowych, o najbliższe plany i wyzwania artystyczne.

Dodatkowo marka Tchibo zorganizowała dla wszystkich plażujących rodzin miejsce zabaw dla dzieci ze strefą do skoków i malowania buziek, a także gry, zabawy i konkursy. Dla szukających wytchnienia rodziców przygotowaliśmy strefę relaksu, hamaki, leżaki i bar pełen pysznej, świeżo parzonej kawy.

Nie może Was zabraknąć!

Czas start imprezy: godz. 9:00, 13:00-14:00 Spotkanie z Gwiazdą.
Miejsce: Władysławowo - plaża, miasteczko TVN, strefa Tchibo.
WSTĘP WOLNY!

Nie masz uprawnień do komentowania