Menu
logo tjk main

Wielkie gwiazdy na plaży w Łebie! Relacja - 12.08.2018

W minioną niedzielę 12 sierpnia, na plaży w Łebie, na zaproszenie marki Tchibo Family przybyło jedno z najpopularniejszych gwiazdorskich małżeństw Cezarego i Edyty Pazurów! Mimo naprawdę wietrznej pogody fani Czarka i Edyty dopisali, gdyż była to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z ulubionymi Gwiazdami, do rozmowy, zdobycia autografów i wspólnych zdjęć.

Na plaży w Łebie Gwiazdy udzielały wywiadów, podczas których opowiedziały między innymi o swoim codziennym życiu, o podziale podstawowych obowiązków domowych i o tym, jak zapracowana Pani domu i mama trójki pociech znajduje czas tylko dla siebie.

L1
 
Na oczach zgromadzonych widzów zakochany w żonie Cezary Pazura przyrządził Edycie jej ulubioną kawę bezkofeinową z selficinno - swoją podobizną wydrukowaną na kawie, czym rozbawił małżonkę i sprawił jej nie lada niespodziankę. Edyta w ramach rewanżu przygotuje dla Czarka jego ulubione latte.

L2

Podczas spotkania Gwiazdy opowiadały zabawne anegdoty z życia rodziny i odpowiadały na pytania fanów - było smacznie i zabawnie.

L3

Po wywiadach, autografach i kulinarnych niespodziankach na fanów czekała nie lada gratka - mogli być świadkami plenerowej, miłosnej sesji zdjęciowej Edyty i Cezarego, do której para zakochanych pozowała, niczym nie skrępowana.

L4
 
Spotkanie w pamięci i sercach fanów pozostanie na długo. Wspaniały humor Czarka i gorące uczucie małżonków rozwiały wszystkie deszczowe chmury piętrzące się tego dnia nad plażą w Łebie. Dla wszystkich meteopatów, którym w pochmurne dni brakuje energii Tchibo Family oferowało mnóstwo świeżo parzonej kawy!

Nie masz uprawnień do komentowania