Menu
logo tjk main

Marwit w plebiscycie dla zdrowia

Marwit w plebiscycie dla zdrowia
Ruszyła druga odsłona Plebiscytu Produkt Roku DlaZdrowia.pl 2016. Konkurs ten wyłania produkty, które najpełniej dodają ich konsumentom zdrowia i urody. W tym roku do rywalizacji o pierwsze miejsce stanęło aż 5 reprezentantów z asortymentu marki Marwit. Kibicujesz produktom Marwit? Zagłosuj na nie!

Plebiscyt przyznaje wyróżnienia w trzech kategoriach: produkt spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Marwit zgłosił do konkursu świeże soki, Smoothie, Zupy Krem, Surówki Premium i Marwitki. Do finału przejdą te produkty, które otrzymają najwięcej głosów użytkowników portalu DlaZdrowia.pl.

Głosowanie możliwe jest poprzez aplikację konkursową pod adresem https://web.facebook.com/portaldlazdrowia/app/997938170274805/. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na Twój ulubiony produkt i zwiększyć szansę na jego wygraną. Jeśli wszystkie pięć podbiło Twoje serce i ...żołądek, możesz głosować naprzemiennie! Masz czas do 30 sierpnia!

Marwit to marka, która codziennie dostarcza konsumentom świeżych i zdrowych produktów, dlatego śmiało staje do rywalizacji o zaszczytne pierwsze miejsce. Jeśli doceniasz politykę firmy, jakość produktów i wyjątkowe warzywne i owocowe kompozycje smakowe głosuj już dziś!

Nie masz uprawnień do komentowania