Menu
logo tjk main

MOVIE NIGHT - 5 lutego 2011, godz. 21:00

fantsy

 

fantasy-movienight2

Weekend to idealna pora na imprezę! Wymalowane, fryzurki ułożone, kiecki, szpilki włożone i gotowe na podbój Fantasy Park w sobotni wieczór! Na imprezę wybraliśmy się w cztery osoby: 3 piękne i wystrojone dziewczyny: ja, Ola i Sandra oraz jeden rodzynek, przystojniak Marcin. Wszyscy w idealnych imprezowych nastrojach!

Motywem przewodnim imprezy 5 lutego 2011 była, jak sama nazwa wskazywała "Movie Night", czyli muzyka filmowa. Już od godziny 21:00 zabrzmiały znane nam fanfary Universal Pictures co sygnalizowało, że impreza właśnie się rozpoczyna! W wejściu napotkaliśmy kilku ochroniarzy jak i Panią menadżer Patrycję Grass, którzy skrupulatnie przeprowadzali selekcję. Dzięki temu czuliśmy się na imprezie bezpiecznie. Co chwilę dochodzili nowi ludzie w różnym wieku, i starsi jak i ci młodsi. Z czasem zaczęło ich przybywać coraz więcej i impreza zaczęła się rozkręcać. Podczas tej imprezy można było wziąć udział w konkursach i wygrać bilety na premierę w kinie Orange Imax. Mimo że od początku był zapowiadany wieczór filmowy, to jednak Dj L'OccO dostosował muzykę tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Prócz utworów znanych z filmów usłyszeliśmy stare przeboje typu "Coco Jambo", czy "Majorka", a także współczesne hity tak często puszczane w radiu, a nawet znalazło się coś dla wielbicieli ciężkiego techno i trance. Przez cały czas można było skorzystać z wynajęcia stołu bilardowego czy toru bowling-owego. Bary oferowały różne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w promocyjnych cenach. Ludzie bawili się świetnie i widać było, że ta impreza przypadła im do gustu i nie sądzę aby to była ostatnia ich wizyta w Fantasy Park! Dzięki tym ludziom i osobom zaangażowanym w organizację tej imprezy klimat był niesamowity i sprawił, że to nie będzie moja pierwsza i ostatnia impreza w tym klubie!

A jak bawiłam się ja z moimi znajomymi? Równie świetnie, jak inni! Mieliśmy okazję pograć w bowling! W ciągu tej godzinki bowlingu bawiliśmy się najlepiej! Humor dopisywał od początku do końca, mimo że nie jestem najlepsza w tę grę i miałam najgorszy wynik, hahaha! Nasza czteroosobowa ekipa była jednym z najlepiej bawiących się ze wszystkich torów i wszyscy razem śmialiśmy się ze swoich wzlotów i upadków, czasem i w dosłownym tego słowa znaczeniu! Po mile spędzonej godzince na bowlingu podbiliśmy parkiet bawiąc się z innymi, tańcząc i wygłupiając się. W międzyczasie mogliśmy usiąść i odpocząć w specjalnie zarezerwowanej loży i napić się pysznych i urozmaiconych drinków alkoholowych lub też nie. Dla każdego znalazło się coś dobrego!

Przy okazji wypadu do Fantasy Park spotkaliśmy kilku znajomych, stałych bywalców, którzy również pozytywnie oceniali ten klub i zachęcali do częstszego udziału w takich imprezach. I na pewno posłuchamy ich rady i skorzystamy jeszcze z niejednej imprezy w tym lokalu!

Specjalne podziękowania kierujemy do menadżerki klubu Fantasy Park - Pani Patrycji Grass oraz pomysłodawczyni tego wypadu - Pani Kasi
DZIĘKUJEMY! :)

 

fantasy-sandraSandra K. (21 l.)

Bawiłam się świetnie! Szczególnie w takim towarzystwie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona w jaki sposób Pani menadżerka nas przyjęła - jak VIP ;) Mieliśmy własną lożę blisko parkietu, przyniesiono nam darmowe soki. Na torze bowling-owym byliśmy najlepiej bawiącym się zespołem, dla nas liczyła się zabawa i przyjemność z gry, a nie wynik. Choć widziałam, że inni też bawili się, patrzą na nas :P Jeżeli chodzi o samą imprezę to troszkę muzyka nie pod mój gust, ale taki mały szczegół nie zepsuł mi imprezy, ważne, że wszyscy się śmiali i dobrze bawili. Pierwszy raz byłam na imprezie w Fantasy Park i na pewno będę ją dobrze i miło wspominać.
Dziękuje Portalowi dla Kobiet za udaną sobotnią noc.

fantasy-aleksandraAleksandra M. (22 l.)
Na imprezie w Fantasy Park bawiłam się po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Od samego wejścia Pani menager przyjęła nas po ‘królewsku’ z uśmiechem na twarzy. Dostaliśmy stolik przy parkiecie i pyszne soki na „dzień dobry” J Następnie czekał na nas tor bowling-owy i chociaż nie gram w kręgle najlepiej to i tak bawiłam się świetnie! Zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie i przy takiej okazji jak urodziny, które miałam dzień wcześniej. Zaliczam więc tą imprezę jako urodzinową – najlepszą i zarazem jedyną w swoim rodzaju! Jedyne co mnie rozczarowało to muzyka, która myślałam że będzie bardziej ‘filmowa’ jako że impreza nazwana była „Movie night”, a niestety z tego co zagrał DJ nie usłyszałam za dużo hitów kina. Pomimo tego wieczór uznaję za jak najbardziej udany, pełen śmiechu i wspaniałej zabawy. Jestem pewna, że będę go długo i zarazem miło wspominać.

 
fantasy-marcinMarcin Sz. (21 l.)
W Fantasy Park byłem nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni :) W klubie jak zwykle miła atmosfera, głównymi zaletami jest z pewnością duża przestrzeń i możliwość zagrania w Bowling oraz Bilard!
Co do sobotniej imprezy to jestem mile zaskoczony (zarezerwowany stolik oraz możliwość wypróbowania swoich sił w Bowlingu) DJ zagrał taneczne rytmy, także na muzykę również nie mogliśmy narzekać. Zresztą co tu dużo mówić.. Bawiłem się świetnie w otoczeniu 3 kobiet..=)
Pozdrawiam portal dla kobiet!

 


 

Nie masz uprawnień do komentowania