Menu
logo tjk main

DZIEŃ KOBIET - 8 marca 2012 w Fantasy Park

fantsy

DSCF1443Nie wyobrażałam sobie aby tegoroczny Dzień Kobiet spędzić samotnie przy lampce wina gdy w centrum handlowym Plaza, gdzie znajduje się Fantasy Park, działo się! I w tym roku Fantasy Park przygotowało dla nas kobiet niepowtarzalny i znakomity występ chłopaków z grupy Niepokorni. Ale od początku...

Już sam start zapowiadał, że impreza nie może się nie udać! Ja, Asia i Patrycja wskoczyłyśmy w ulubione i najładniejsze ciuszki, i ruszyłyśmy na podbój parkietu (mężczyźni nasi płonęli z zazdrości o nas w domu...). I muszę przyznać, że tegoroczny występ chippendalesów przyciągnął spory tłum młodych dziewczyn i dojrzałych kobiet. Na parkiecie bawiłyśmy się ze studentkami, młodymi matkami, z kobietami pracującymi, a nawet ze znanymi twarzami z telewizji. Nie obyło się bez żartów i płaczu ze śmiechu! Podczas całej imprezy towarzyszyły nam drinki alkoholowe i te bez procentów, piwo czy inne napoje. Aż nagle...

Na scenie pojawili się oni! Trzech przystojnych tancerzy: Patrick, Carlos i Sebastian. Jak zwykle zaskoczyli nas swoją choreografią i nieprzyzwoitymi strojami gangsterów, marynarzy, wojskowych czy strażaków. Nie obyło się bez pokazów pirotechnicznych w wykonaniu Sebastiana – było gorąco! Dziewczyny piszczały i krzyczały, że chcą więcej. Wyciągały ręce aby móc zatańczyć z jednym z chłopaków. Z każdym występem tancerze coraz więcej pokazywali! Wszystkie kobiety były tak zachwycone, że z podwójną siłą napierały na scenę. Znalazły się też takie, które bez skrupułów potrafiły wejść na scenę czy pocałować przystojniaka.

Impreza skończyła się dla nas dość późno, ale wyszłyśmy bardzo zadowolonone z obolałymi nogami od tańców na parkiecie. Żadna z nas nie żałuje tego wypadu i jesteśmy pewne, że za rok go powtórzymy! :)

Paulina Dorna

 

SAM 0891

Patrycja S. (22l.)
Wrażenia po imprezie z okazji Dnia Kobiet w Fantasy Parku są bardzo pozytywne i z pewnością jeśli będę miała okazje zobaczyć występ tak wspaniałych chłopaków z grupy Niepokorni to na pewno się wybiorę. A sama atmosfera była już przed występem niesamowita, a te wszystkie tłumnie stojące panie przy scenie robiące tak wielki hałas przy każdym kolejnym wyjściu dodatkowo podkręcały cały ten nastrój imprezy.

 

 

187189 1456450615_2208753_n

Joanna S. (22.l)
Tylu kobiet w jednym miejscu jeszcze nigdy nie widziałam. Wszystkie z niecierpliwością oczekiwały na NIEPOKORNYCH. I w końcu.. ZJAWILI SIĘ! Krzyk, pisk, ekscytacja, pożądanie – tak określiłabym reakcje na wyszukane popisy "Niepokornych" chłopaków. Nie było mowy o biernym patrzeniu na widowisko. To, co tancerze prezentowali na scenie porywało do zabawy wszystkie dziewczyny. Za każdym razem kilka bardziej odważnych miało niepowtarzalną szansę uczestniczyć w zabawie podczas wspólnego tańca na scenie. Impreza z okazji Dnia Kobiet w babskim towarzystwie jak najbardziej na plus :)!

 

 

Galeria 1

 

Galeria 2