Menu
logo tjk main
Konkurs na FB fb

Konkurs - Książkowy poradnik dla Twojego mężczyzny

Konkurs - Książkowy poradnik dla Twojego mężczyzny
5jezykow Poznaj język, którym posługuje się Twoja żona!

Jeśli masz już za sobą próby zbudowania szczęśliwego małżeństwa, wciąż chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony, pragniesz zrozumieć wysyłane przez nią tajemnicze sygnały, często nie wiesz, jak radzić sobie ze złością i sformułować przeprosiny, książka „5 języków miłości dla mężczyzn” jest dla Ciebie!

Niedawno nakładem Wydawnictwa Esprit ukazał się bestseller znanego i cenionego amerykańskiego terapeuty Gary`ego Chapmana, - „5 języków miłości dla mężczyzn”.

To poradnik nieprzeciętny, bogaty w anegdoty, grafiki, psycho-testy (także dla kobiet!) i zdania, które mogą stanowić „przykazania” szczęśliwych par. Chapman pomaga mężczyznom poznać języki miłości, którymi posługują się ich ukochane. Swój prosty poradnik dzieli na wyraźne części poświęcone poszczególnym typom języków: językowi wyrażeń afirmatywnych, dobrego czasu, podarunków, drobnych przysług, dotyku. W przystępnej, zabawnej i pociągającej formie wskazuje błędy i zaniedbania popełniane na co dzień nawet przez dobre małżeństwa. Tłumaczy, jak je rozwiązać, w jaki sposób wspólnie walczyć ze złością i jak przyswoić sztukę przepraszania. Pisze wprost: „Uwaga, niespodzianka: nikt nie jest doskonały!”, dlatego po tę książkę mogą sięgnąć nie tylko panowie, ale także panie, które chciałyby się dowiedzieć, jaki język miłości jest im najbliższy i jak mogą polepszyć los swoich małżeństw. O poradniku Chapmana pisze też Piotr Mieśnik, dziennikarz pisma „Logo”: „Jeśli szukasz klucza do kobiecej psychiki, ta książka jest najlepszą mapą, byś go w końcu znalazł”.

Gary Chapman jest także autorem „5 języków miłości dla par”, które nie tak dawno ukazały się nakładem Wydawnictwa Esprit, i które stały się niezaprzeczalnym hitem zarówno wśród czytelników, jak i mediów.


Wygraj 1 z 8 książek


Czas trwania konkursu: 10.05.2016 - 16.05.2016 włącznie, do godz. 24:00. 
Polub post konkursowy. 
Odpowiedz na pytanie: Czy Twój mężczyzna potrafi z Tobą rozmawiać? Wie jak sprawić, żebyś czuła się kochana? (odpowiedzi na fb)
Będzie nam miło, jeśli polubisz nas na fb fb 
Ogłoszenie wyników do 7 dni po zakończeniu konkursu.

Dołącz do naszego facebooka a będziesz na bieżąco z informacjami o tym konkursie i kolejnych  fb

KONKURS OFICJALNIE ZAKOŃCZONY

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Ciekawe historie. Ech Ci mężczyźni... :) Z nimi źle, a bez nich jeszcze gorzej :) Trzeba zaakceptować wady, ale pracować nad nimi :)


Trzymamy kciuki za wszystkie kobiety! Wytrwałości :)

Niestety, ale znów musieliśmy cofnąć 1 nagrodę z powodu braku polubienia postu na FB...Pamiętajcie o zasadach...
 

GRATULUJEMY Zwyciężczyniom
Maria Krzykowska
Irena Steczni-ka
Anita Wiśniewska Porada
Teresa Kłos-Zakrzewicz
Patrycja Fornal
Karolina Kiraga
Iwona Oli
Agnieszka Karolina

Od dnia oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu na naszym portalu tojakobieta.pl, Zwycięzcy mają 14 dni na kontakt z fundatorem nagrody 
marketing@esprit.com.pl, powołując się na portal TO JA KOBIETA

Zapraszamy do kolejnych konkursów