Menu

logo tjk main 

Nadwarciańskie ZATARGI 2013

Nadwarciańskie ZATARGI  2013
Poznańskie święto mody odbyło się 1 września 2013 na KontenerART. Zatargi - czyli targi mody gościły na nadwarciańskich terenach w niedzielne popołudnie.

Ideą tego cyklicznego wydarzenia jest umożliwienie młodym projektantom bezpośredniego zaprezentowania swoich dzieł.

W trzeciej edycji wzięło udział blisko 30 firm. Po przekroczeniu różowej bramy przenieśliśmy się do świata designu i piękna. Kolorowe palety oraz wieszaki pełne ubrań otaczały odwiedzających z każdej strony. Na stoiskach prezentowana była różnorodna biżuteria skonstruowana z filcu, korali, drewna, plastiku, sznurków, bawełny czy modeliny. Bardzo popularne okazały się eco-torby. Pojemne, wielorazowe z intrygującymi oraz ciekawymi napisami cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Plusem wydarzenia była możliwość bezpośredniego kontaktu wystawców z klientami. Zatargi dały szansę na rozmowę z projektantami, dotknięcie ubrań, obejrzenie i przymierzenie. Sprzedawcy chętnie opowiadali o swoich towarach, rozdawali wizytówki a także materiały reklamowe. Większość prezentujących firm, marek posiada sklepy on-line.

Towarzyszącą atrakcją było stoisko, przy którym każda z pań miała możliwość oddania się w ręce profesjonalnych makijażystek.

Dodatkowo na KontenerART każdy mógł zaznać odpoczynku i relaksu. Na kolorowych pufach oraz paletach odwiedzający słuchali muzyki, jedli oryginalne potrawy, spędzali miłe popołudnie wśród unikatowych i inspirujących projektów.

FOTO: Zuzanna Sroczyńska


Zuzanna Sroczyńska, 21l.

powrót na górę