Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Nowe spojrzenie na zarządzanie i HR - konferencja

wsnhid poznan

 

"Integralny rozwój organizacji - nowe spojrzenie na zmiany, rolę HR i zarządzanie" - to tytuł konferencji, która odbędzie się 21 marca 2012 r. w WSNHiD.

image002Konferencję organizuje Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Integral ConsultingTM - grupa konsultantów pracująca w standardzie doradztwa systemowego ISCTM (Integral Systems ConsultingTM). Do tej pory grupa realizowała projekty doradcze dla m.in. Bonduelle, Junkers’a, General Electric, Husqvarny, Grupy Bosch.

Celem konferencji jest przedstawienie ideę innowacyjne podejście do rozwoju organizacji oraz nowej roli konsultanta rozwoju organizacyjnego. Idea i praktyka ISCTM zamierza do tego, by zamiast niezależnych działań naprawczych i rozwojowych w zakresie np. szkoleń, coachingu, zarządzania procesami, kaizen realizowanych niezależnie i realizowanych przez zewnętrznych ekspertów, wdrożyć rozwiązania integrujące te działania i angażujące maksymalnie pracowników w proces rozwoju organizacji poprzez ich szeroką partycypację.

W tak rozumianym rozwoju konsultant ISCTM jest znacznie mniej ekspertem, a w zdecydowanie większym zakresie osobą pomagającą uczestnikom organizacji dokonać odkryć na temat własnego działania. Wdrożenie takich rozwiązań w organizacji wymaga nie tylko zmiany sposobu działania, ale w dużej mierze sposobu myślenia.

W trakcie konferencji chcielibyśmy:

· z jednej strony przybliżyć samo podejście ISCTM i mało w Polsce znane podstawowe założenia dynamiki systemów społecznych (HSD©), uczenia się organizacyjnego (5D©), cybernetyki organizacyjnej, metod społecznych (SSM©, LGM©)

· z drugiej podzielić się z uczestnikami doświadczeniem praktycznym w tym zakresie poprzez prezentację projektów, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć

· oraz zaprosić zainteresowanych do udziału w jedynych tego typu studiach w Polsce przygotowujących do roli konsultanta rozwoju organizacyjnego ISCTM

Konferencja skierowana jest do:

· HR’owców

· Trenerów Biznesu

· Specjalistów ds. szkoleń

· Coach’ów

· Konsultantów biznesu pracujących w jakiejś innej jednej metodologii (six sigma, bpmn, lean itd)

· Menedżerów organizacji

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację za pomocą formularza dostępnego na www.wsnhid.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Agnieszka Zielonka

tel. 61 85 84 322

agnieszka.zielonka@wsnhid.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz zapoznania się z programem szkoleń

 

powrót na górę