Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Kreatywność w łóżku - czyli czego pragną kobiety, a czego mężczyźni

Kreatywność w łóżku - czyli czego pragną kobiety, a czego mężczyźni

Łóżko - jedyne miejsce gdzie po całym dniu, przepełnionym nawałem pracy, możemy wreszcie przejść wspólnie z drugą połówką w stan spoczynku i w objęciach przenieść się w krainę snów...Jednak czy łóżko służy tylko za miejsce, które kojarzymy z upragnionym spokojem?

No cóż, single z pewnością stwierdzą, że tak. - „Przecież co innego może się w nim dziać?” - dość smutne stwierdzenie, nieprawdaż? Natomiast para, najpewniej udzieli innej odpowiedzi na to pytanie:) Domyślamy się jakiej.

Łoże kreatywne!
A dlaczego kreatywne? A no dlatego, że wiele kreatywnych rzeczy może się w nim dziać! Tu nie chodzi przecież tylko o spanie i odpoczynek, ani „naładowanie baterii”. „Ładować baterie” możemy również wspólnie, z partnerem bądź partnerką. Sprawdzaliście już wszystkie pozycje z kamasutry? To prawdziwe wyzwanie, ale tylko dla tych którzy mają w sobie choć trochę krzepy :) Musicie przyznać, że tutaj dopiero objawia się nasza kreatywność w łóżku! Jednak nie sama kamasutra musi być jakimś tam wyznacznikiem tego czy jesteśmy kreatywni w łóżku czy nie.. Po prostu sam seks! Czyli jedna wielka, prawdziwa przyjemność, która niezaprzeczalnie umacnia nasze więzi. Nie da się być ze sobą bliżej, niż podczas aktu seksualnego, aktu który wyzwala w nas nieposkromione emocje.

Co jeszcze? Drogie Panie! Kreatywnie spalajcie kalorie! Zamiast się męczyć na siłowni czy też joggingu, po prostu kochajcie się! Zacznijmy traktować łóżko, nie tylko jako miejsce gdzie najchętniej spędzimy najbliższe godziny, ale wykorzystajmy je także do umocnienia tych naszych więzi! Sprawmy aby nigdy nie zostały rozerwane… Nikomu jeszcze nie zaszkodziło kochać się dwa razy dziennie :)

Czego pragnie Mężczyzna?
Mam wrażenie, że Wy Drogie Panie, macie nas za jakiś nadętych pawianów w tej kwestii. Zastanówmy się dlaczego. Facet jak to facet, lubi seks. Muszę tutaj napisać dość kolokwialnie, ale facet ceni sobie seks trochę wyuzdany, taki z pazurkiem, gdzie kobieta potrafi wyzwolić w nim mocne emocje. Niestety nie jesteśmy tymi, którzy traktują stosunek z jakimś szczególnym podejściem, mówieniem w trakcie: „Kocham Cię najdroższa, bądźmy razem na zawsze, otulę Cię moimi silnymi ramionami w złych chwilach”. Lubimy oddać się tej pięknej chwili i dążyć do samospełnienia, pod znaną nam postacią - orgazmu. Niestety z jedną rzeczą musicie się pogodzić Drogie Panie - musimy potem zasnąć :) To taka silna potrzeba, prawdopodobnie nawet pochodzi ona z ewolucji! Otóż dzięki niej, unikamy odpowiedzialności i męczących rozmów głównie o zakładaniu rodziny, spędzaniu wspólnie całego życia, itp. My lubimy po prostu seks, a nie głębokie dyskusje! Nie jest to jednak takie puste pragnienie. Lubimy dawać wtedy kobiecie to poczucie bezpieczeństwa i pokazywać jej w ten sposób nasze uczucia, bo jak wiadomo mamy problem z ich wyznawaniem. Lubimy czasem zaszaleć i zaproponować dość nietypowe rzeczy, co wcale nie jest niczym złym. To zwykła chęć wypróbowania czegoś nowego. Może warto ulec?

Czego pragną Kobiety?
Według kobiet seks powinien być nie tylko dawką przyjemności, ale i swego rodzaju pewnym wyznaniem miłości. To nic złego. Kobiety lubią wiedzieć, że są kochane. Czasami jednak może dopaść Was Drogie Panie pewna przesada w tym wszystkim i będziecie obracać tę sferę seksualną w upewnianie się, że wszystko między Wami jest w porządku. A tu nie chodzi o to, ale o przyjemność i pożądanie… Trzeba podejść do seksu z malutkim dystansem :) Poza tym odnoszę takie wrażenie, jak to wspomniałem już wcześniej - boicie się wprowadzać coś nowego w życie seksualne. Tak jakbyście myślały, że chcemy Wam wyrządzić jakąś krzywdę. Wasza kreatywność w łóżku czasami jest mdła i banalna. Fakt faktem, facet zazwyczaj ma rolę dominującą. Jednak czy nie byłoby fajnie spróbować rządzić? :) „Wnieście” swojego faceta do krainy rozkoszy! Jeżeli pozwolicie sobie na odrobinę takiego szaleństwa, zobaczycie, jak bardzo Was to zbliży do siebie. Załóżcie któregoś wieczoru odważną - sexi sukienkę, zróbcie sexsowny makijaż i słodkimi słówkami zacznijcie uwodzić swojego mężczyznę - „Bierz mnie Ty tygrysie!” - krzyczcie w niebogłosy i dajcie się ponieść! Bo czemu nie?

W razie czego, zawsze możecie skorzystać również z porad swojej koleżanki czy przyjaciółki. Może ona już próbowała pewnych rzeczy i sama Was przekona? Sprawiłybyście swojemu mężczyźnie fantastyczną niespodziankę!

Drogie Panie
Nie myślcie sobie, że facet to tylko z kwiatka na kwiatek skacze i najlepiej jakby go codziennie zaspokajać. Owszem, naszym zadaniem z góry narzuconym, jest zapładnianie (brzmi to co najmniej skandalicznie) ale my jednak też umiemy wkładać w seks spore dawki uczuć i pokazywać, że nie jesteśmy ważni dla samych siebie, chcemy żeby nasza partnerka również w te chwile namiętności czuła się wyjątkowo.

Vitkacy

Kilka słów o autorze
Założyciel bloga „Vitkacy pisze!” oraz autor powieść „Szepty znikąd” publikowanej w częściach na naszym portalu. To młody i początkujący pisarz, który nieustannie rozwija swoją pasję. Jego blog głównie poświęcony jest jego największej pasji czyli pisaniu i czytaniu książek. Na blogu znajdziecie także sporo lifestylu, recenzji, poznacie Vitkacego „od kuchni”, przeczytacie sporo ciekawostek oraz zapoznacie się z działem wartym uwagi - book SWAP!, czyli wymiana książek! Jest to zupełna nowość na blogu i zachęcamy wszystkich do zaglądania tam, być może i Wam coś w oko wpadnie, a może sami chętnie się wymienicie?

Vitkacy jest miłośnikiem dwóch autorów powieści grozy - Deana Koontz’a oraz Grahama Masterton’a, pierwszy horror przeczytał w wieku 12 lat, nie lubi poezji choć sam pisał wiersze, uwielbia improwizować w kuchni i często mu to nie wychodzi, interesuje się nawet modą, uwielbia szczury, cierpi na nerwicę natręctw i zupełnie mu z tym dobrze, jest perfekcjonistą, ale nie uważa tego za zaletę…

powrót na górę