Menu
logo tjk main

Prezent dla chłopaka

Prezent dla chłopaka

Często zastanawiamy się, jaki prezent sprawi przyjemność chłopakowi. Czy zwraca on w ogóle uwagę na to jak jest zapakowany? Może największą radością nie okaże się sam prezent tylko fakt, że go otrzymał?

Niekiedy nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na upominek i chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu „tego czegoś”, ponieważ jeśli dobrze gotujesz wystarczy przygotować nastrojową kolację, a chłopak na pewno będzie zadowolony i najedzony.

My dziewczyny często mamy problem z kupnem upominku dla chłopaka. Łatwiej nam kupić prezent dla przyjaciółki, koleżanki, siostry czy mamy. Może jest tak, dlatego, że po prostu wiemy, czego one potrzebują lub co jest dla nich niezbędne, albo podświadomie też chciałybyśmy sobie to kupić. Natomiast, jeśli chodzi o prezent dla chłopaka to wygląda to nieco inaczej.

Często powołujemy się na jego pasje, hobby czy zainteresowania. Np., jeśli chłopak gra na jakimś instrumencie lub po prostu uwielbia słuchać danego rodzaju muzyki, można kupić mu płytę albo koszulkę ze zdjęciem ulubionego zespołu. Niektóre dziewczyny zwracają większą uwagę na wygląd albo ubiór i to na tym obszarze skupiają swoje podarunki. Wtedy doskonałym prezentem okaże się stylowa bransoletka, pasek do spodni, portfel lub jakieś ubranie. Niestety, jeśli chodzi o garderobę to i tu pojawia się nie lada wyzwanie dla dziewczyny, która musi znać odpowiedni rozmiar koszulki, spodni czy bluzy. Wtedy to nie ma też pewności czy chłopakowi spodoba się nowy ciuch i będzie się w nim chętnie pokazywał.

Ciekawym pomysłem jest wspomniana wcześniej romantyczna kolacja przy świecach, zrobienie ulubionego ciasta lub potrawy. Magda (19 l.) postanowiła swojemu chłopakowi zafundować kolację w Paryżu: ,,Nie miałam pomysłu i kasy na prezent dla chłopaka. Postanowiłam, więc zrobić pyszną kolację. Dodatkowo z racji tego, że on bardzo lubi Paryż zrobiłam małą wieżę Eiffla, którą ustawiłam na podłodze obok talerzy i świec. Kiedy powiedziałam mu, że dziś zjemy kolację pod wieżą Eiffla był bardzo zdziwiony, ale gdy zobaczył ,,nasz” Paryż bardzo się ucieszył i stwierdził, że jest to lepszy prezent niż sam pobyt w Paryżu”

Tak, więc dziewczyny trochę inwencji twórczej i można przenieść się w inny zakątek świata. Z kolei Zosia (19 l.) dla chłopaka prezenty zazwyczaj kupuje w drogerii: ,,Uważam, że chłopacy nie zawsze chętnie przebywają w takich miejscach, a jeszcze, kiedy mają coś tam kupić dla siebie to jest to coś przypadkowego wybrane w kilka sekund. Tak, więc wolę sama kupić mu coś przydatnego np. perfum lub wodę po goleniu, mam wtedy pewność, że są to kosmetyki dobrej jakośći i ślicznie pachną”.

Jeśli żaden z pomysłów nie przypadł Wam do gustu i wydają się one dla Was zbyt banalne to może warto się zastanowić nad skokiem na Bungee lub ze spadochronu. Jest to szalony prezent dla chłopaka, ale jeśli lubi on adrenalinę i jest aktywny to ten gift okaże się strzałem w dziesiątkę.

Skoro etap pomysłu i poszukiwań mamy za sobą pozostaje nam już ostatni krok, jakim jest zapakowanie podarunku. Na pewno każda z Was zastanawia się jak zapakować prezent dla chłopaka. Czy kupić po prostu ozdobny papier lub jakąś „torebkę”, a może, gdy prezent jest dość duży wystarczy zwykły karton, który ozdobimy własnoręcznie. Można na nim umieścić fragment ulubionej piosenki, dewizę życiową lub jakiś rysunek.

Drogie Panie! Pomysłów i propozycji jest dużo. Należy tylko wybrać ten jeden i wcielić go w życie. Mam nadzieję, ze mój artykuł pomógł Wam nieco w realizacji planów, a może podsunął nawet jeszcze inną myśl na prezent.


Natalia Kurpisz, 19l.

kurpisz

 


 

5-12

 

Ten artykuł oraz wiele ciekawych innych przeczytasz w naszym
magazynie-miesięczniku TO JA KOBIETA. ZAPRASZAMY!

Nie masz uprawnień do komentowania