Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Niewiadoma sprawa

Niewiadoma sprawa

Jedno z pytań, które kobiety stawiają sobie od lat to - „jak poznać, czy podobam się chłopakowi”?. Zazwyczaj żaden nie daje tego do zrozumienia. Oczywiście są też przypadki, w których mówi on o tym otwarcie i wtedy nie trzeba się nad tym zastanawiać.

Więc jak poznać czy mu się podobam? O tym może świadczyć wiele gestów lub słów. Jeśli np. pochwali nasz ubiór, wygląd, gdy będzie na nas długo patrzył albo z nami rozmawiał, będzie to oznaczać, że lubi z nami spędzać czas.

Nieraz możemy też źle zinterpretować daną sytuację, bo nie dla każdego mężczyzny rozmowa czy spojrzenie oznaczają od razu zainteresowanie płcią przeciwną. Po prostu chcą być mili i dlatego pochwalą nasz strój czy wygląd, więc rozmowa nie jest dla nich niczym innym jak tylko zwykłą rozmową.

Niektórzy mężczyźni nie mówią o pewnych rzeczach wprost i to kobieta musi się domyślać czy mu się podoba czy nie. Panie chcąc się czuć bardziej atrakcyjne, przykładają większą wagę do swojego ubioru. Sukienka zamiast spodni, buty na obcasie, zmiana fryzury. Na pewno ma to znaczenie, aby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Najważniejszą jednak rzeczą jest, aby każda z nas podobała się samej sobie. Trzeba zaakceptować się taką jaką się jest.

Oczywiście nie mam tu na myśli mówienia wszystkim dookoła jaką to się jest piękną i utalentowaną, bo w tym przypadku był by to narcyzm. Skromność i pokora są bardzo ważnymi cechami, na które panowie z całą pewnością zwrócą uwagę.

Wiele pań zastanawia się co zrobić kiedy zauważymy, że podobamy się chłopakowi. Czy w ogóle należy coś robić? Wszystko zależy od charakteru i sposobu bycia. Niektóre kobiety czekają aż to mężczyzna zrobi ten pierwszy krok, a inne same wychodzą z inicjatywą. No cóż, każdy jest inny i każdy zachowuje się inaczej. Nie ulega wątpliwości, że zależy to też od danej sytuacji i wielu różnych czynników takich jak np. miejsce, wiek, okoliczności w jakich się znaleźliśmy.

Oczywiście, że nie od razu można rozpoznać czy podobamy się chłopakowi. Wbrew pozorom jest to nieco skomplikowany i długotrwały proces. Na samym początku znajomości chłopak może nie zdawać sobie sprawy, że mu się podobamy. Wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Na poznanie wewnętrznego piękna będziemy musiały trochę dłużej poczekać, bo charakter i usposobienie nie od razu można zobaczyć.

Mówiąc krótko - nie ma jednej sprawdzonej metody na pytanie „jak poznać że podobam się chłopakowi”?. Ile osób tyle możliwości na sprawdzenie tego.

 

Natalia Kurpisz, 19l.

kurpisz

 


 

8-12

Ten artykuł oraz wiele ciekawych innych przeczytasz w naszym
magazynie-miesięczniku TO JA KOBIETA. ZAPRASZAMY!

powrót na górę