Menu
logo tjk main

Sylwester 2014 - modnie i wygodnie

Sylwester 2014 - modnie i wygodnie Foto: glamki.pl
31 grudnia to ważny dzień dla wielu kobiet. Co zrobić aby żegnając stary rok i witając nowy wyglądać modnie i nie czuć się przebraną?

W zależności od formy spędzania sylwestra wybierz stylizację odpowiadającą Twojej sylwetce, stylowi i klimatowi wieczoru. Co to oznacza w praktyce? W zależności od tego czy idziesz na bal, domówkę, kolację u znajomych czy wieczór tylko we dwoje, postaraj się, żeby strój nie przeszkadzał Ci i podkreślał Twój charakter i urodę.

Niech sukienka nie będzie za ciasna ani krępująca Twoje ruchy. Jeśli martwi Cię wystający brzuszek wybierz model z baskinką. Jeśli planujesz całonocne tańce a nie lubisz swoich nóg - postaw na długie, zwiewne suknie. Natomiast jeżeli wcale nie zamierzasz się wyróżniać i zbyt wiele czasu poświęcać  na dobór  stroju, postaw na klasykę i sprytnie dobierz efektowne dodatki w postaci torebki, butów oraz  biżuterii.

Ta noc kojarzy nam się z kolorami, świecidełkami i przepychem. Ale co za dużo to niezdrowo, wiemy to od zawsze. Jeśli chcesz zaszaleć z makijażem wybierz mniej pstrokatą kieckę czy spodnie.

Najważniejsze abyś tego dnia czuła się swobodna, wyzwolona i piękna. Baw się dobrze, zapomnij choć na jedną noc o całym złu tego świata :)

Do siego roku!

1sylwester

2sylwester
3sylwester
(Strona 1 z 2)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież