Menu
logo tjk main

Za kulisami SugarDatingu

W tym miesiącu przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych użytkowników na sugardaters.pl by dowiedzieć się dlaczego preferują oni sugardating od tradycyjnych związków.

W ankiecie wzięło udział 99 osób, z czego 76% to kobiety będące SugarBabes, 20% to SugarDaddies i 3% SugarToys. Prawie połowa (45%) korzysta z naszych usług kilka razy dziennie, 41% kilka razy w tygodniu, a pozostałe 13% kilka razy w miesiącu.

sugardaters


Dlaczego nasi użytkownicy tak chętnie powracają na naszą stronę i dlaczego wybierają sugardating zamiast tradycyjnych związków?

35% osób preferuje typ relacji, w której to mężczyzna dba o partnerkę i obdarowuje ją prezentami. 42% osób wybrało sugardating, ponieważ chcą oni związku bez zobowiązań, gdzie są ściśle określone zasady. Taka relacja bardziej odpowiada naszym użytkownikom ze względu na duży nakład pracy i brak czasu na poważny związek. 12% powiedziało, że nudzą ich zwykłe związki i chcą spróbować czegoś innego. Sugardating umożliwia im znalezienie partnera, z którym mogą spełnić swoje fantazje w seksie jak i nie tylko.

Korzystając z okazji zapytaliśmy także naszych użytkowników o ich stosunek do związków poligamicznych i tylko 25% sugardaddies czy sugarbabes spotyka się z więcej niż jedną osobą i preferuje otwarte związki. 75% użytkowników woli monogamiczne relacje i 74% użytkowników posiada tylko jednego partnera.

Zapytaliśmy się także, czy nasi użytkownicy otwarcie rozmawiają o randkach na https://sugardaters.pl i 49% mówi, że tak, ale 31% osób dzieli się tą informacją tylko z bliskimi. Pozostałe osoby cenią sobie anonimowość i ich życie osobiste chcą trzymać dla siebie. 32% osób natomiast nie chce dzielić się tą informacją, ponieważ obawiają się ostracyzmu społecznego i braku zrozumienia od innych.

Nie masz uprawnień do komentowania