Menu

logo tjk main 

Zabawki, o których marzą wszystkie dzieci

Zabawki, o których marzą wszystkie dzieci
Duże czy małe dzieci, są pewne grupy zabawek, o których wszyscy marzą bez cienia wątpliwości. A jeżeli pomagają w rozwoju i są bezpieczne - kochają je też sami rodzice. Dzisiaj spojrzymy na kolekcję LEGO, klocki, które są już legendarne, a znajdziemy je niemal w każdym domu. Czy i Ty jesteś ich fanem? Sprawdzimy to!

Klocki, które znajdujesz nocą
Klocki LEGO obrosły w legendę! Dawno temu ktoś je stworzył z nadzieją, że sprzeda kilka kompletów, obecnie te kilka kompletów sprzedaje się w ciągu jednej minuty na całym świecie! Czy to małe czy duże dziecko, a nawet dorosły - każdy się ucieszy z takiego właśnie prezentu. W dodatku sam producent wciąż nas zaskakuje, tworząc całe kolekcje, które pozwalają na zaawansowane zabawy.

Obecnie jedną z ciekawszych kolekcji jest LEGO CITY, szczegóły są dostępne pod tym linkiem: https://www.smarkacz.pl/lego-city. Ponad 50 różnych kolekcji, które pozwalają na zabawy w budowanie całych miast, małych osad czy służb porządkowych. Chcesz się pobawić w lekarzy? Wystarczy, że sięgniesz po szpital! Stworzysz zaawansowany budynek, który będzie składać się z kilku pięter, a jakby tego było za mało, wśród 861 elementów znajdziesz także wyposażenie - rentgen, łóżka, drzwi i niezbędny ekwipunek do sali operacyjnej. Zestaw też pozwala na stworzenie karetki, która będzie migiem dojeżdżać do poszkodowanych! Kto by pomyślał, że drobne klocki LEGO pozwolą na tak zaawansowane zabawy?

Zabawy, które nigdy nie nudzą, a do tego rozwijają kreatywność
Dlaczego klocki LEGO są nam tak niezbędne w życiu? Przecież w każdym polskim domu znajdziemy co najmniej jeden komplet! Przede wszystkim, uczą i pozwalają na świetną zabawę - taka hybryda. Uczą kreatywności, myślenia przestrzennego, a przede wszystkim cierpliwości, która jest niezbędna przy układaniu ich w większe budowle. A później? A później wystarczy już tylko oddać się czystej zabawie, która pozwoli na tworzenie długich historii, zaawansowanej narracji i będzie angażować nie tylko rodzeństwo czy koleżanki i kolegów, ale także samych rodziców.

Klocki LEGO to zabawa dla całej rodziny, bez względu na wiek i wykształcenie! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, tylko oddaj się tej dziecięcej radości i rozpocznij zabawę z LEGO City!powrót na górę