Menu
logo tjk main

Dekoracja stołu weselnego

Dekoracja stołu weselnego
O pięknym ślubie i weselu marzy każda kobieta. Już jako małe dziewczynki wyobrażają sobie siebie w pięknej białej sukni, tańczące z ukochanym pośród zachwycających dekoracji. Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu i każdy chce, by był idealny. Wszystko musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik.

Podczas tradycyjnej uroczystości dekoracje ślubne mają duże znaczenie, bardzo ważne jest także ozdobienie nakryć stołu. Czas zaproszonych gości jest przecież podzielony pomiędzy stół a parkiet. Goście spędzą przy stole sporo czasu - kiedy młoda para będzie składać wyrazy podziękowania dla rodziców oraz w przerwach między przebojami granymi przez orkiestrę.

Jak udekorować stół?
Coraz bardziej popularne wesela tematyczne to idealna okazja, by puścić wodzę fantazji. Stoły można udekorować zgodnie z motywem przewodnim. Wystarczy użyć swojej wyobraźni, by w kreatywny sposób wybrać idealne przedmioty. Kiedy para zdecyduje się na wesele w stylu retro, na stołach można ułożyć perłowe naszyjniki czy winylowe płyty. Na weselu w stylu country drewniane ozdoby, krata i świeczki w słoikach to must-have.

Naturalne dekoracje
Zwłaszcza latem, ale także w pozostałe ciepłe miesiące warto skorzystać z darów natury. Można z nich czerpać nie tylko inspirację, ale również materiały do dekoracji stołu. Szyszki czy liście będą idealne do oznaczenia miejsc gości, kwiaty polne wprowadzą romantyczny nastrój, a runo leśne i gałązki będą oryginalną dekoracją.

dek2

Praktyczne dekoracje
Piękną dekoracją stołu weselnego będą świeczki, lampy czy kieliszki. Warto poszukać inspiracji, przejrzeć różne dekoracje na stół w magazynach i na stronach internetowych, jak Pinterest czy Westwing i poznać światowe trendy. Można w ten sposób stworzyć interesujące i jedyne w swoim rodzaju połączenia, które będą zachwycać wszystkich i na długo pozostaną w pamięci gości.

Winietki
Dzięki nim każdy zajmie swoje miejsce bez zbędnego chaosu i nerwowych poszukiwań. Często przy wejściu pojawia się także tablica z planem rozstawienia stołów. Winietka może być również piękną ozdobą stołu. Ważne by wpasowała się zarówno kolorystycznie, jak i tematycznie do głównego motywu dekoracji.
•    Spersonalizowana winietka będzie posiadać nie tylko imię i nazwisko zaproszonej osoby, ale również jej zdjęcie.
•    Korki od wina to idealna winietka dla miłośników wina. Można je lekko naciąć i wsadzić w środek karteczkę z imieniem i nazwiskiem gościa.
•    Origami to bardzo oryginalny sposób by zaprezentować miejsce zaproszonej osoby.
•    Jabłka - do ogonków można przywiązać karteczkę z imieniem gościa.
•    Kwiaty położone na talerzu będą nie tylko piękną ozdobą, ale mogą być również wskazówką, gdzie usiąść.
•    Lizaki to pomysłowy sposób, by usadzić swoich gości.
•    Muffinki to słodkie rozwiązanie na wskazanie zaproszonym osobom miejsca.
 
dek3

Pięknie udekorowana sala weselna, samochód czy kościół to połowa sukcesu. Ślub i wesele powinny być spełnieniem marzeń nowożeńców. Dekoracje muszą być więc starannie wybrane i przemyślane. Najlepiej, gdy wszystkie elementy będą do siebie pasować, tworzyć całość. Piękne zdobione nakrycia stoły wprowadzą gości w odpowiedni nastrój i pozwolą im cieszyć się tym wyjątkowym dniem razem z nowożeńcami.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież