Menu
logo tjk main

Profesjonalna fotografia ślubna

Nowocześnie i tradycyjnie, romantycznie i szaleńczo, na wesoło i z nutką nostalgii...
Zatrudnij fotografa, który uwieczni te magiczne chwile.

 

"Nic dwa razy się nie zdarza...
Żaden dzień się nie powtórzy
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy."
(W.Szymborska)

 

agmalogo2autoagma

AGMA STUDIO PHOTO GALERY prowadzone przez doświadczoną fotograf, Agnieszkę Meissner, oferuje wykonanie przepięknych, nastrojowych zdjęć ślubnych zarówno z ceremonii ślubnej jak i z plenerowej bądź studyjnej sesji fotograficznej.Sesje wykonywane są zarówno w dzień ślubu jak i w ciągu tygodnia, według ustalonego wcześniej planu.Miejsce wykonania zdjęć para młoda może wybrać sama lub skorzystać z propozycji fotografa. Gwarantujemy 100 % satysfakcji klienta. Od nas każdy wychodzi zadowolony!

 

 

agma-ds01agma-ds02agma-ds03agma-ds04agma-ds05agma-ds06agma-ds07agma-ds08agma-ds09agma-ds10agma-ds11agma-ds12agma-ds13agma-ds14agma-ds15agma-ds16agma-ds17agma-ds18agma-ds19agma-ds20agma-ds21agma-ds22agma-ds23agma-ds24agma-ds25agma-ds26 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież