Menu
logo tjk main

Fotograf z Poznania

Fotograf z Poznania
Miłość sfotografowana
Emocje i doniosłość chwili, w której ślubuje się drugiej osobie miłość do grobowej deski sprawiają, że świat na moment zwalnia - liczy się tylko tu i teraz. Jeżeli po latach chcemy wrócić do tych gorących uczuć sięgamy po ślubne zdjęcia. Dobry fotograf potrafi za pomocą aparatu uchwycić subtelne gesty, czułość i bliskość, zamknąć w kadrze emocje i uczucia, oddać nastrój wzruszających chwil i zabawnych sytuacji. Album wypełniony zdjęciami ze ślubu i wesela to nasza najważniejsza pamiątka z jednego z najważniejszych dni w życiu, a wybór dobrego fotografa lub (grupy fotografów) to jedna z trudniejszych decyzji do podjęcia w trakcie przedślubnych przygotowań.

Dobry fotograf, czyli jaki?
Fotografia ślubna (czyli rodzinna) to fotografia reportażowa. Obowiązkiem osoby obsługującej ślub i wesele jest bowiem stworzenie właśnie reportażu - fotograficznego zapisu zdarzeń i towarzyszących im emocji, zarejestrowanie niewyreżyserowanych sytuacji i interakcji. Dobry fotograf potrafi zrobić rewelacyjne zdjęcia bez angażowania osób trzecich, absorbowania ich uwagi, przeszkadzania im. Jest dyskretny, pracuje szybko i nie rozprasza się. Warto postawić na profesjonalistów, dysponujących ciekawym i oryginalnym portfolio oraz bogatym doświadczeniem. Wybierając grupę fotografów możemy mieć pewność, że nasza uroczystość zostanie udokumentowana najwyższej jakości sprzętem, który nie zawiedzie w najważniejszym momencie.

Ludzie i miejsca
W fotografii ślubnej najważniejsi są ludzie - Para Młoda, ich najbliżsi, przyjaciele i weselni goście. To przede wszystkim ich szczęśliwe twarze, oryginalne kreacje i zaangażowanie w weselną zabawę będziemy oglądać na zdjęciach, odświeżając sobie wspomnienia z dnia ślubu, wesela i ewentualnych poprawin. Tło również jest ważne - miejsca, w których robione są zdjęcia nie powinny przytłaczać (lepiej wybrać te stonowane i eleganckie niż kolorowe i pełne krzykliwych dekoracji). Stawiajmy na fotografów pracujących w pobliżu - zaoszczędzimy na dodatkowych kosztach związanych z dojazdami lub ewentualnym zakwaterowaniem firmy dokumentującej naszą uroczystość.

Aby dowiedzieć się więcej o fotografii rodzinnej zapoznaj się ze stroną fotografa z Poznania.

Nie masz uprawnień do komentowania