Menu
logo tjk main

Wieczór panieński online

Wieczór panieński online
Gry i zabawy stają się nieodłącznym elementem wieczorów panieńskich i są świetnym sposobem na rozluźnienie atmosfery, ale ich przygotowanie wymaga sporo wysiłku ze strony organizatorek. Z myślą o nich powstał henplay.com, polski start-up, oferujący gry, zadania i quizy w wersji online, idealne na tego typu imprezy.

Jak to działa?
Ideą powstania serwisu było maksymalne ułatwienie organizacji atrakcji na wieczór panieński. Dlatego dopasowanie gier do konkretnej imprezy jest stosunkowo proste. Po utworzeniu konta wystarczy wpisać imiona uczestniczek, wysłać odpowiednie formularze do przyszłej Panny Młodej i przyszłego Pana Młodego oraz zdobyć i dodać kilka zdjęć. Wszystkie dane od razu ładują się w konkretnych grach, których łącznie mamy 7, w tym m.in. quizy sprawdzające wiedzę na temat przyszłego męża, test na zgodność charakterów czy zabawę polegającą na wylosowaniu uczestniczki imprezy oraz pikantnego zadania, które ma wykonać. Co prawda dostęp do pełnego pakietu jest płatny, ale cena nie jest wygórowana i po rozbiciu na poszczególne uczestniczki zabawy wynosi kilka złotych na osobę.

Panieńskie granie na ekranie
Gry i zabawy obsługujemy za pomocą komputera lub tabletu, ale dla lepszego efektu warto podłączyć sprzęt do telewizora lub rzutnika. Tego typu atrakcję trudno zatem będzie zorganizować w klubie, za to świetnie sprawdzi się ona, gdy organizujemy wieczór panieński w domu lub przed wyjściem na imprezę chcemy się nieco wyluzować, zacieśnić więzy i bliżej poznać podczas „before party”. Tym bardziej, że gry są proste i charakteryzują się zabawną grafiką oraz sporą dawką humoru. Pomysł jest nieco nowatorski, ale jego autorzy mają nadzieję, że przyjmie się w dobie internetu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorek wieczorów panieńskich i będąc dla nich sporym udogodnieniem.

GRY I ZABAWY HENPLAY.COM
Rozpoznaj przyszłego męża: Sprawdzamy, jak dobrze Panna Młoda zna ciało swojego ukochanego. Musi wybrać pępek, ucho, oko oraz dłoń należące do jej przyszłego męża. Wybór nie jest prosty, bo widzimy aż 9 fotografii.
Henplay Rozpoznaj przyszłego męża

Quiz wiedzy o Panu Młodym: Panna Młoda odpowiada na pytania, na które wcześniej, w specjalnym formularzu odpowiedział Pan Młody. Reszta uczestniczek ocenia, czy dana odpowiedź jest prawidłowa.

Zgodni czy niezgodni: Do wyboru mamy tylko dwie możliwości. Pan Młody wybrał wcześniej jedną z nich za pomocą specjalnego formularza. Sprawdźmy, czy Panna Młoda myśli podobnie.
Henplay Zgodni czy niezgodni

Gdzie to było: Świetna okazja do wspominek. Uczestniczki wcześniej przesyłają najciekawsze zdjęcia Panny Młodej lub jej znajomych. Ta musi odgadnąć gdzie i kiedy była zrobiona dana fotografia oraz kto na niej jest.

Quiz wiedzy o Pannie Młodej: Coś dla pozostałych uczestniczek imprezy. Komputer losuje jedną z dziewczyn, która musi odpowiedzieć na pytanie, na które wcześniej odpowiedziała Panna Młoda. Zła odpowiedź to karny shot.

Panieńska ruleta: Komputer losuje uczestniczkę imprezy i zadanie, które ma wykonać. Jeżeli tego nie zrobi, pije karnego shota. Zanim zaczniecie losowanie, wybierzcie ostrość zadań (1 papryczka = zadania lekkie, 2 papryczki = zadania lekkie i średnie, 3 papryczki = zadania lekkie, średnie i ostre)
 
Henplay Panieńska ruletka

Drukowanki: Dodajemy zdjęcie Pana Młodego do rysunkowej postaci i drukujemy (im większy wydruk, tym lepiej). Zadaniem uczestniczek wieczoru panieńskiego będzie przytwierdzenie bardzo ważnej części ciała w odpowiednim miejscu. Oczywiście z zawiązanymi oczami.

Nie masz uprawnień do komentowania