Menu
logo tjk main

Dobór biżuterii ślubnejmagia-logo

Salon Magia

ul.Żydowska 30
Poznań, Stary Rynek

Tel.: 794 412 699
WWW: www.salonmagia.eu
E-mail: biuro@salonmagia.eu

 


Wybierając biżuterię ślubną powinnaś kierować się swoim gustem i intuicją. Pamiętaj, że biżuteria jest jednym z podstawowych dodatków. Ma ona podkreślać i dodawać uroku, nie powinna dominować. Dobierz naszyjnik odpowiedni do kroju dekoltu Twojej sukni. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj biżuterii będzie pasować do Twojej sukni, poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

bizuteria01 DEKOLT PROSTY
Najlepiej będzie prezentować się naszyjnik z wisiorkiem, który będzie dodatkowo ozdabiać odcięty prostą linią dekolt.

bizuteria02

DEKOLT SERCE
Do takiego rodzaju dekoltu możesz założyć niewielki wisiorek na łańcuszku. Znakomicie pasować będzie naszyjnik o kroju litery Y z łezką wpadającą w dekolt. Ale jeśli Twoja suknia jest mocno zdobiona, wybierz tylko komplet kolczyki i bransoletka.

bizuteria03

DEKOLT V
Do dekoltu w kształcie litery V załóż naszyjnik o tym samym kształcie, co linia dekoltu, czyli przypominającym literę V lub Y. Pamiętaj aby był bardzo delikatny.

bizuteria04

DEKOLT AMERYKAŃSKI
Dekolt dekoltowi nie równy. Sama musisz zdecydować, czy do Twojej sukni będzie w ogóle potrzebny naszyjnik. Najlepiej będzie jednak skoncentrować się na komplecie składającym się z kolczyków i bransoletki. Możesz wtedy pozwolić sobie na "bogatą" ozdobę. Wyjątkowo mogłabyś założyć biżuterię z wisiorkiem ale bardzo delikatną.

bizuteria05

DEKOLT ZABUDOWANY
Zabudowany dekolt oczywiście wyklucza naszyjnik. Pozostaje Ci wybór kolczyków i bransoletki. Do większości sukien z golfikiem znakomicie pasują długie, błyszczące kolczyki oraz szerokie i bogate bransolety.

bizuteria06

DEKOLT KWADRATOWY
Najlepiej będą pasowały wszystkie okrągłe naszyjniki a najlepiej naszyjnik z pereł.

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania