Menu
logo tjk main

Pomoc w odchudzaniu - elektrostymulacja

Pomoc w odchudzaniu - elektrostymulacja

Podstawą każdego odchudzania powinna być dieta. Nasze zmiany należy rozpocząć od właściwego sposobu odżywiania a gdy zrobimy już ten pierwszy krok możemy się zastanowić jak wspomóc siebie w tym niełatwym zadaniu.

Salony odchudzania proponują szereg różnych zabiegów odchudzających. Jednym z nich jest zabieg elektrostymulacji. Jest to wygodna i prosta metoda od dawna stosowana w fizykoterapii. W odnowie biologicznej i kosmetyce znalazła zastosowanie w korygowaniu niedoskonałości sylwetki.

Elektrostymulacja mięśni polega na intensywnym pobudzaniu ich do pracy. Zabieg ten ujędrnia skórę i mięśnie brzucha, podnosi uda i pośladki, wysmukla talię i uda. Odpowiada 6-8 godzinom spędzonym na siłowni, jednak nie wywołuje zmęczenia mięśni, nie obciąża kręgosłupa i stawów. 45 minut zabiegu odpowiada 1200 brzuszkom.

Elektrostymulacja mięśni ma dobroczynny wpływ na ujędrnienie skóry w trakcie kuracji odchudzających oraz pozwala utrzymać doskonałą figurę po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jest ona alternatywą dla wyczerpujących treningów, nie zastępuje jednak aktywności fizycznej. Jest to trening bierny. W trakcie zabiegu odpoczywasz, a mięśnie wykonują skurcze i z każdym zabiegiem wzmacniają się, skóra staje się bardzie napięta.

Efektem jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała. Zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny. Panie już po pierwszym zabiegu obserwują zmniejszenie obwodu np.talii czy ud.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania przez klientki i trwa 45 minut. Przez 45 minut zabiegane w życiu Panie mogą się zrelaksować i odpocząć. Szczególnie młode mamy wracające do formy po ciąży, chwalą sobie taką chwilę spokoju i relaksu.

 


 

2-12

 

Ten artykuł oraz wiele ciekawych innych przeczytasz w naszym
magazynie-miesięczniku TO JA KOBIETA. ZAPRASZAMY!

Nie masz uprawnień do komentowania