Menu
logo tjk main

Pomoc w odchudzaniu - elektrostymulacja

Pomoc w odchudzaniu - elektrostymulacja

Podstawą każdego odchudzania powinna być dieta. Nasze zmiany należy rozpocząć od właściwego sposobu odżywiania a gdy zrobimy już ten pierwszy krok możemy się zastanowić jak wspomóc siebie w tym niełatwym zadaniu.

Salony odchudzania proponują szereg różnych zabiegów odchudzających. Jednym z nich jest zabieg elektrostymulacji. Jest to wygodna i prosta metoda od dawna stosowana w fizykoterapii. W odnowie biologicznej i kosmetyce znalazła zastosowanie w korygowaniu niedoskonałości sylwetki.

Elektrostymulacja mięśni polega na intensywnym pobudzaniu ich do pracy. Zabieg ten ujędrnia skórę i mięśnie brzucha, podnosi uda i pośladki, wysmukla talię i uda. Odpowiada 6-8 godzinom spędzonym na siłowni, jednak nie wywołuje zmęczenia mięśni, nie obciąża kręgosłupa i stawów. 45 minut zabiegu odpowiada 1200 brzuszkom.

Elektrostymulacja mięśni ma dobroczynny wpływ na ujędrnienie skóry w trakcie kuracji odchudzających oraz pozwala utrzymać doskonałą figurę po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jest ona alternatywą dla wyczerpujących treningów, nie zastępuje jednak aktywności fizycznej. Jest to trening bierny. W trakcie zabiegu odpoczywasz, a mięśnie wykonują skurcze i z każdym zabiegiem wzmacniają się, skóra staje się bardzie napięta.

Efektem jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała. Zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny. Panie już po pierwszym zabiegu obserwują zmniejszenie obwodu np.talii czy ud.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania przez klientki i trwa 45 minut. Przez 45 minut zabiegane w życiu Panie mogą się zrelaksować i odpocząć. Szczególnie młode mamy wracające do formy po ciąży, chwalą sobie taką chwilę spokoju i relaksu.

 


 

2-12

 

Ten artykuł oraz wiele ciekawych innych przeczytasz w naszym
magazynie-miesięczniku TO JA KOBIETA. ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież