Menu
logo tjk main

Czuję się świetnie na wiosnę!

Czuję się świetnie na wiosnę!

Już jest! Wiosna! Czas zrzucić z siebie grube wełniane swetry i spodnie, a z garderoby wyciągnąć letnie fatałaszki. Początek wiosny to wręcz doskonały moment na zrobienie porządków – nie tylko w szafie.

Jeśli nie czujemy się w swoim ciele doskonale - czas na metamorfozę!

Wielu z nas „nadprogramowe” kilogramy spędzają sen z powiek. Za wszelką cenę chcemy się ich pozbyć. Do gorącego lata, w trakcie którego konieczne będzie odsłonięcie ciała pozostało jeszcze kilka miesięcy. Wystarczająco dużo czasu aby popracować nad niedoskonałościami.

Ciepło, słońce, coraz dłuższe dni to doskonałe chwile na ruch na świeżym powietrzu. Codzienny spacer, może przejażdżka rowerem na pewno pomoże nam w walce ze zbędnymi kilogramami. Regularne spożywanie posiłków w myśl zasady - częściej a mniej - na pewno przyniesie pożądane efekty. Pomocne okaże się także bogactwo produktów sezonowych, które powinnyśmy włączyć do naszej diety. Zrezygnujmy w tym czasie z posiłków gotowych na rzecz zrobionych samodzielnie. Na lokalnych targowiskach z łatwością znajdziemy świeże warzywa i owoce. Takie posiłki są nie tylko zdrowsze, ale i smaczniejsze. Twarożek ze świeżym szczypiorkiem i rzodkiewką najlepiej smakuje przecież wiosną.

Pijmy dużo wody, wybierajmy produkty zbożowe (kasze, ciemny chleb), chude produkty pochodzenia zwierzęcego, warzywa i owoce a efekt będzie gwarantowany.

Podarujmy sobie prezent na nadchodzące lato w postaci doskonałego samopoczucia. Jeśli poczujemy się dobrze w swoim ciele, nasza dusza także będzie się miała lepiej.

 


 

1-12

 

Ten artykuł oraz wiele ciekawych innych przeczytasz w naszym
magazynie-miesięczniku TO JA KOBIETA. ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież