Menu
logo tjk main

Wyraź swoje uczucia z Serduszkami

Wyraź swoje uczucia z Serduszkami
Serduszka marki Krakuski to wspaniały, słodki sposób na wyrażenie swoich uczuć i to w kilku językach. Na Krakuskach Serduszkach poza napisem Kocham znajdziecie także napisy: Like, Amor, Love, Ti Amo oraz Liebe.
Napisy Serduszka

Pyszne herbatniki z dodatkiem masła, oblane mleczną czekoladą to doskonały sposób na osłodzenie dnia ukochanej osobie na co dzień i od święta, a zwłaszcza w Dniu Zakochanych. Ciekawą propozycją podania Serduszek jest deser Ciasteczkowe Love. Prosty w wykonaniu, z pewnością będzie miłą niespodzianką dla ukochanej osoby.

Krakuski życzą wszystkim zakochanym słodkich chwil, zwłaszcza w Walentynki!

https://www.facebook.com/KrakuskiRytualyPrzyjemnosci

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież