Menu
logo tjk main

Wielkie odkrycie: Pozbądź się brzydkich poszerzonych żył na zawsze - Bez bolesnych operacji i niebezpiecznych laserów!

Wielkie odkrycie: Pozbądź się brzydkich poszerzonych żył na zawsze - Bez  bolesnych operacji i niebezpiecznych laserów!

Artykuł pochodzi ze strony: http://przydatna-rada.com/


Pisze: Martyna Bielawska (247 komentarzy)

 • - UWAGA: Nie korzystaj z laseru dopóki tego nie przeczytasz!
 • - Brzydka prawda o operacji żylaków
 • - Jakie wielkie odkrycie naturalnie usuwa żylaki?

Nie ryzykuj z zabiegami na żylaki, które spalają twoje żyły. Ani z bolesnym ciągnięciem żył, które pozostawia skutki uboczne. Teraz możesz używać wypróbowanej kombinacji naturalnych składników, które delikatnie usuwają żylaki..


Rozszerzone żyły i pajączki mogą się pojawić w jakimkolwiek okresie życia. Na rozwój tego stanu dużo wpływa, chodzenie na wysokich obcasach, ciąża, otyłość itp. Kłopoty mogą być różne - od bardzo lekkich do nie do wytrzymania, ale wszystkie one się powoli rozwijają.


Dlatego, jeśli chwilowo nie masz rozszerzonych żył albo symptomy są lekkie - nie czekaj, aby stan się pogorszył.


Bolesna historia Katarzyny o rozszerzonych żyłach

Katarzyna całe życie wstydziła się swoich gęstych, widocznych żył na nogach. Jak szła na plażę, zawsze starała się ukryć swoje nogi. Obrzydzały ją jej nogi, ale nie umiała znaleźć leku. Tak spędzała lato - zakrywając nogi i czekając na chłodniejsze dni, aby ukryć żyły pod spodniami.


before-after

Nogi Katarzyny 1. tydzień i 4 tygodnie czasu używania Vein Stopper kremu.


Czuła się nieprzyjemnie gdy chodziła w sukienkach, które odkrywają jej nogi. Poszerzone żyły jej utrudniały długie chodzenie. Nogi jej puchły i bardzo bolały gdy dłuższy czas spędzała na nich. Dlatego nie mogła spędzać czasu spacerując z dziećmi.


Wszystko co jej dzieci pamiętają z tego czasu są to wysokie skarpetki, które ich mama nakładała przed snem. I fioletowe siniaki na nogach mamy.


Dziś Katarzyna tylko wspomina problemy z żylakami. Odkąd używa Vein Stopper nie skrywa nóg, nie unika spacerów i nie czuje bólu w nogach.


Dobra wiadomość dla kobiet i mężczyzn z żylakami

Dzięki rewolucyjnemu odkryciu naukowców poszerzone żyły stały się przeszłością. Możesz skakać, biegać, jeździć na rowerze, chodzić - bez bólu, obrzęku i innych trudności. Twoje nogi będą gładkie i ładne. Będziesz móc je z dumą pokazywać i nigdy więcej nie będziesz musieć je zakrywać. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że całkowicie uwolnisz się od bólu w nogach.


Tajemnica, która ci to umożliwi została odkryta. Odkryj mocną, naturalną kombinację, która przywraca życie twoim nogom. I raz na zawsze zapomnij o bolesnych operacjach i niebezpiecznych zabiegach laserowych na żyły.


Najlepsi fachowcy od spraw skóry wykonali listę naturalnych składników, które udowodniono, że skutecznie walczą z żylakami. Ten dziw natury pomoże w walce ze zmęczonymi i spuchniętymi nogami i polepszą cyrkulację.


Problemy z istniejącymi zabiegami na żylaki

Operacje, skleroterapia i zabiegi laserowe na żyły są czymś o czym musisz od razu zapomnieć. Pytasz się dlaczego?


Ciągnięcie żylaków, dokładniej operacja żył, jest traumatyczna i bolesna, tak jak brzmi. Chirurg wykonuje cięcie na przeponie, gdzie znajduje się ujście powierzchniowych żył do żyły głębokiej. Po czym oddziela żyłę od głównej żyły i "ciągnie" część żyły powierzchniowej od przepony do kolana. Na końcu, pozostałe żyły wyciąga się hakami przez otwarcie w skórze. Konsekwencje: ból, nieprzyjemne uczucie, siniaki, zakrzepy, infekcje, ryzyko anestezji.


Skleroterapia nie usuwa bólu rozszerzonych żył. Jedyne czego się pozbywa to pajączki - fioletowe i czerwone drobne żyłki pod skórą. Zastrzykiem się wstrzykuje chemikalia, które powodują zapalenie i uszkadzają żyły oraz pajączki, dlatego znikają. Minusy tej metody to to, że trzeba więcej zbiegów, które są nieprzyjemne i niebezpieczne. W 93% przypadków pajączki pojawiają się za jakiś czas. Także wstrzykiwane chemikalia mogą powodować reakcje alergiczne.


Laserowe usuwanie rozszerzonych żył jest mniej inwazyjne, ale przynosi ryzyko. Światło laserowe swoją energią podnosi temperaturę w żyłach do 120°C. W tej temperaturze białka ścian żylnych niszczą się, co skutkuje zapchaniem żyły. Wysoka temperatura prowadzi do wrzenia krwi, termicznego uszkodzenia ścianki i zagęszczenia kolagenu z możliwością pękania żył.


Vein Stopper - mocna kombinacja naturalnych składników

Odkąd odkryto które naturalne składniki zwalczają rozszerzone żyły, coraz więcej preparatów powstaje na ich podstawie. To co jest ważne to wysoka jakość i prawidłowy stosunek składników, co można znaleźć w kremie Vein Stopper.


Właśnie dlatego, Vein Stopper krem udowodniono może ci pomóc:


 • - Usunąć rozszerzone żyły
 • - Usunąć drobne pajączki
 • - Pozbyć się bólu i nieprzyjemnego uczucia w nogach
 • - Usunąć obrzęk wywołany rozszerzonymi żyłami
 • - Zmniejszyć uczucie ciężkich i zmęczonych nóg
 • - Polepszyć cyrkulację krwi
 • - Mieć gładkie i piękne nogi
 • - Bez skutków ubocznych i szkodliwych efektów

Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że nie musisz rozmyślać o ryzyku, jakie niosą ze sobą pozostałe zabiegi na rozszerzone żyły. Vein Stopper Krem jest skuteczny, a przy tym i bezpieczny w użyciu. Bezbolesna metoda usuwania rozszerzonych żył tylko dziś dostępna jest po 50% niższej cenie. I to nie jest najlepsze ze wszystkiego. Dystrybutor gwarantuje ci 100% zadowolenia z produktu. Jeśli w terminie 44 dni nie osiągniesz chcianych rezultatów, możesz zwrócić produkt. Nawet i puste opakowanie! Otrzymasz pełną cenę produktu z powrotem.


product

Pośpiesz się! Cena tego rewolucyjnego produkty tylko dziś obniżona jest o 50%. Zamów od razu dwa Vein Stopper w cenie jednego i oszczędź na opłacie za dostawę. Nie przepuść tej wyjątkowej okazji.

Więcej na temat Vein Stopper, możesz przeczytać tutaj

Nie masz uprawnień do komentowania