Menu
logo tjk main

ZRZUCIŁA 68 KG: Śmierć ojca zmotywowała Beatę, aby przejęła kontrolę nad swoim zdrowiem

ZRZUCIŁA 68 KG: Śmierć ojca zmotywowała Beatę, aby przejęła kontrolę nad swoim zdrowiem

Artykuł pochodzi ze strony: http://dobrarada.net/


Któż lepiej zna męki przez jakie przechodzą otyłe osoby, niż osoba, która sama przez to przeszła? Dlatego rozmawialiśmy z Beatą Wojciechowską, kobietą, która spędziła swoją młodość jako osoba ważąca 130 kg. Na progu najlepszych lat, Beata postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, motywowana strachem o swoje zdrowie. Mamy nadzieję, że jej historia, pomoże wszystkim tym, którzy chcą stracić znaczną ilość masy a myślą, że jest to niemożliwe.


P: Co było punktem zwrotnym, który uruchomił tę chęć schudnięcia?
Beata: w 2010 r. mój ojciec poważnie zachorował i został przyjęty do szpitala. Zdiagnozowano u niego raka trzustki, który go nam zabrał w ciągu 5 tygodni. To była najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przeżyłam. Tęsknię strasznie i myślę, że może to już czas, aby bardziej zatroszczyć się o siebie. Przez te pięć tygodni w szpitalu, coś co powiedział do mojej matki, brata i mnie na zawsze zapisało się w mojej głowie: "Spójrz na nas, nikt z nas nie jest zdrowy. Wszyscy dusimy się we własnym sadle. Wszyscy umrzemy młodo!“


P: Kiedy zaczęłaś próbę schudnięcia?
Beata: Walczyłam z wagą od dzieciństwa. Dorastając, zawsze byłam tą grubszą a podczas studiów zgromadziłam dodatkowe kilogramy. Próbowałam wielu różnych sposobów - od zawsze starałam się schudnąć. Moja waga rośnie i spada od lat, ale nigdy nie udało mi się zachować niskiej wagi. Miesiącami po śmierci ojca, byłam bardzo przygnębiona i nadużywałam żywności, aby poradzić sobie ze stanem emocjonalnym. 4 miesiące później, zaczęłam jeść zdrowiej, ale nie pomogło mi to drastycznie. Wtedy odkryłam sposób, aby dosłownie "stopić tłuszcz" i postanowiłam, że tym razem nic mnie nie powstrzyma. Byłam zdeterminowana, aby pokazać mojemu ojcu w niebie, że mogę być zdrowa. Będę żyć dłużej, zdrowiej!


P: Jaki znalazłaś sposób na dosłowne "stopienie tłuszczu"?
Beata: Po pierwsze przestałam jeść fast food i zaczęłam używać zdrowej, zbilansowanej diety. Mimo, że poczułam się lepiej, kilogramy nie zaczęły szybko spadać. Wtedy odkryłam Slim Excelle, rzecz, która jest dla mnie zbawieniem. Kiedy zobaczyłam, że zgubiłam w tylko dwa tygodnie prawie 6 kg, zmusiłam się do rozpoczęcia aktywności fizycznej. Zaczęłam spacerować i stopniowo zwiększać prędkość do biegu - teraz przebiegnę nawet 5 km! Zaczęłam poruszać się i ćwiczyć, bo wiedziałam, że przy tak szybkiej utracie wagi z Slim Excelle, trzeba zwrócić uwagę na skórę, tak aby nie pozostała luźna. Zaczęłam bardziej doceniać jedzenie i cieszyć się zdrowym jedzeniem, i to było świetne! Zmieniłam całą perspektywę, nie tylko na kilka miesięcy.


P: Co było twoim największym wyzwaniem?
Beata: Uzależnienie od cukru! Kopnęłam wszystkie napoje gazowane w kąt (pilam nawet i 2 litry dziennie) i zastąpiłam je wodą. Rzuciłam wszystkie słodycze, jadłam umiarkowanie nawet owoce. Odstawienie cukru powodowało bolesne bóle głowy. Płakałam dniami i nocami z powodu bólu spowodowanego przez niedobór cukru, ale wiedziałem, że muszę to zrobić.


P: Czy miałaś chwile, kiedy chciałaś to rzucić lub zrezygnować? Jak można utrzymać motywację?
Beata: Za każdym razem, gdy chciałam zatrzymać się w restauracji typu fast food lub wypić napój gazowany, myślałam o moim ojcu. Wiedziałam, że może i ja tak skończę. Ważyłam się co 2 tygodnie dla obliczeń. Również skonfigurowałam swój obraz na moim profilu na portalu społecznościowym i przyjaciele cieszyli się ze mną i wspierali moją motywację. Jednak największą motywacją, było to, że tylko za pomocą Slim Excelle zauważyłam utratę wagi w niewiarygodnym tempie. Zmiana po prostu była widoczna, i to był mój największy motywator.


P: Czy możesz nam powiedzieć coś więcej o tym Slim Excelle "cudzie"?
Beata: To w rzeczywistości krem. To może wydawać się szalone, ale gdyby nie ten krem, szybko bym zrezygnowała. Pomógł mi on trzymać się diety i starać się jeść zdrowo i wykonywać więcej ćwiczeń. To wszystko przyczyniło się do mojej utraty wagi, ale bez Slim Excelle, nie miałabym motywu. Do czasu gdy zaczęłam używać Slim Excelle, utrata wagi była znikoma. Ja nie miałam kilku dodatkowych kilogramów więcej, ale ponad połowę swojej wagi! Wcześniej próbowałam wielu rzeczy, ale utrata wagi była niewidoczna. Slim Excelle znalazłam w internecie i postanowiłam spróbować, choć bałam się, że to tylko jeden z tych fantazyjnych kremów na cellulit. Widziałam to, co pisali i pomyślałam, że może pomóc... będę chwalić ten wybór do końca życia!


P: Czy chcesz powiedzieć, że krem pomógł Ci stracić 68 kilogramów?
Beata: : Tak, to jest to, co chcę powiedzieć. (Śmiech) Wiem, że to brzmi jak szaleństwo, wierz mi i ja miałam podobne myśli. To jest krem, który przyspiesza spalanie tłuszczu z zewnątrz przez skórę. Jak tylko go użyjecie, poczujecie, że działa. Jego aktywne składniki szybko przenikają do warstw podskórnych, a tam bezpośrednio stapiają tłuszcz. Używałam go wszędzie, na rękach, nogach, pośladkach, wszystko co miałam do zrzucenia, ale najbardziej na brzuchu. W związku z tym, na brzuchu i talii smarowałam się nim kilka razy dziennie. I to się opłaciło.


P: Jaka jest twoja obecna rutyna, aby utrzymać pożądaną wagę?
Beata: Nadal korzystam z Slim Excelle od czasu do czasu, na przykład, gdy w danym tygodniu nie wykonuje ćwiczeń lub nie patrzę na moją dietę. W rzeczywistości nie mam żadnych większych wahań wagi. Przyzwyczaiłam się do nowego wyglądu i chcę go zatrzymać. Zdrowy styl życia w jakiś sposób stał się nawykiem już w dwa, trzy tygodnie. To jest proste - teraz wiem, że nigdy nie pozwolę, żeby zapuścić się, jak to wcześniej robiłam.


P: Jak wygląda twoja codzienna dieta?
Beata: Teraz nie myślę o tym zbyt wiele. Staram się jeść zdrowo, ale kiedy na coś mam ochotę, to to jem, po prostu nie zjem całej czekolady, jak to robiłam wcześniej. Umiar jest kluczem do wszystkiego, ale nie jest to wcale trudne być umiarkowanym. Jak jadłam zdrowiej i mniej, zmotywowaną utratą wagi i nowym wyglądem, przyzwyczajałam żołądek do małych ilości żywności. Cukru już w ogóle nie potrzebuję. Piję dużo zielonej herbaty i wody. Po prostu cieszę się życiem, a nie przejadaniem :)


P: W jaki sposób utrata wagi odmieniła twoje życie?
Beata: Teraz patrzę na jedzenie, jak bardzo ważne jest dla mojego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki odpowiedniemu doborowi żywności i wydalaniu toksycznych pokarmów z diety, moja cała rodzina może żyć lepiej. Ja już nie boję się wychodzić z domu i nie myślę, że ludzie ciągle się na mnie gapią. Mam dużo więcej energii, co jest konieczne z powodu dwójki dzieci! Nawet kilka razy w tygodniu biegam 5 km, tyle teraz mam energii. Wcześniej, pakowałam w siebie tony żywności, która jest energią, sama w sobie, a i tak byłam słaba. Moje odchudzanie zainspirowało mnie do zmiany moich celów w życiu, aby skupić się na pomaganiu innym. Mam rodzinę, przyjaciół, a nawet obcy ludzie przychodzą do mnie po poradę na temat zdrowia i utraty wagi. Walczyłam z masą całe moje życie: Jeśli ja mogę tego dokonać, może każdy.


P: Czy masz jakieś rady dla tych, którzy próbują stracić na wadze?
Beata: Pij wodę i przyjmuj witaminy! Woda jest dobra dla zdrowia i jest tym co nasz organizm potrzebuje i pragnie. Jeśli chcesz schudnąć, pij co najmniej 3-4 litry wody lub herbaty. Należy unikać pustych kalorii i żywności bez wartości odżywczej. Jedz dużo owoców i warzyw - można jeść dużo pysznego jedzenia z mniejszą ilością kalorii. Jeśli chodzi o ćwiczenia, już prosty spacer wokół bloku jest dobrym początkiem. Graj w gry na powietrzu z dziećmi - wszelkiego rodzaju codzienne ćwiczenia, które zwiększają tętno i pomagają spalić więcej kalorii. I ostatnie, ale najważniejsze, Slim Excelle, 1-2 razy dziennie, aż do zamierzonej utraty wagi.


“Pierwszy krok w kierunku celu i już nic cię nie zatrzyma!“


Sekret skutecznego "topnienia" tłuszczu, oszołomieni lekarze nazywają to nowoczesnym cudem.


Po rozmowie z Beatą i my sami w redakcji sprawdziliśmy ten produkt i spróbowaliśmy. Dwoje z nas razem straciło 7 kilogramów w ciągu zaledwie tygodnia! To jest około trzech kg tygodniowo na osobę, bez żadnego wysiłku, oprócz tego, że raz dziennie nałożymy krem. Naprawdę czuję, że krem działa, jak tylko zostaje wsmarowany.


Przez kolejne trzy tygodnie, Iwona straciła 11kg, a Tomek nawet 14 kg!!


Dlatego zwróciliśmy się do twórców tego kremu, aby go pochwalić, jak ten krem naprawdę działa na nas. Dlatego też oferujemy naszym czytelnikom specjalną promocję.


Jak mówi sama Beata, utrata masy ciała bez wysiłku jest motywacją dla nas, aby kontynuować walkę. Ważne jest to, aby krem był stosowany codziennie, aż do osiągnięcia pożądanej wagi. Tak dosłownie pchamy komórki tłuszczowe do stałego wytapiania.


A tu nasze wyniki:
To czego nauczyliśmy się używając Slim Excelle i słuchając opinii naszych czytelników, którzy korzystali z niego, to to, że:

  • - Wytapia tłuszcz (1,7 do 3 kg na tydzień)
  • - Zmniejsza cellulit
  • - Wygładza i napina skórę
  • - Napina i ujędrnia brzuch
  • - Zmniejsza obwód talii o 1-3 cm na tydzień
  • - Zwiększa pewność siebie

Śledź przedstawione kroki, a wyniki, o których marzysz tak długo, będą widoczne zanim się zorientujesz!


Iwona P. / Tomasz S.


Więcej na temat Slim Excelle, możesz przeczytać tutaj

TYLKO DLA naszych czytelników!

DOPÓKI TRWAJĄ ZAPASY (próbna ograniczona oferta)

Dzisiaj, jeszcze mamy dostępne zapasy. Reaguj szybko!

KROK 1:

Otrzymaj SLIM EXCELLE ze ZNIŻKĄ 50%!

KROK 2:

Patrz jak znikają kilogramy!

Daj mi moje opakowanie już TERAZ!

ZAPAMIĘTAJ dla ekstremalnych rezultatów pij dużo wody i używaj kremu codziennie!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież