Menu
logo tjk main

Co zrobić, by ON był MÓJ czyli jak zawładnąć mężczyzną?

Co zrobić, by ON był MÓJ czyli jak zawładnąć mężczyzną? Foto: w-spodnicy.pl

Pragniesz znaleźć kogoś, kto zrozumie Cię, gdy będziesz miała problem? Chcesz poznać mężczyznę, który będzie nie tylko świetnym kochankiem, ale także przyjacielem? Zazdrościsz każdej parze przytulającej się w parku i wyobrażasz sobie, że tą kobietą jesteś Ty? Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś tak, to znaczy, że ten artykuł jest dla Ciebie. Poznaj rady i wskazówki, które sprawią, że znajdziesz dla siebie odpowiedniego kandydata i zawładniesz nim (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

ONbylMOJPO PIERWSZE: warto uzmysłowić sobie, że mężczyźni inaczej niż kobiety widzą piękno. Mężczyźni chętnie patrzą na skąpo ubrane dziewczyny, które pokazują wszystko co mają do zaoferowania, jednak nie mają one czym usidlić mężczyznę. Dlaczego? Bo pokazując wszystko nie zostawiamy nic na później. Lepiej ubrać się zmysłowo, czyli założyć lekko prześwitującą lub koronkową bluzkę, spódnicę z rozporkiem niech mężczyzna domyśla się, co ukrywamy.
                          
                            

Anna (28l.) na randki zakłada swój obowiązkowy zestaw: czarną dopasowaną bieliznę, koronkową sukienkę oraz czerwone, wysokie szpilki. Mówi, że za każdym razem to działa, ponieważ nie odkrywa za wiele i wie, że facet chciałby zdjąć z niej ubranie żeby zobaczyć co przed nim skrywa.

PO DRUGIE: obcasy!
Faceci je uwielbiają (Panie zresztą również). Działają jak afrodyzjak. Kobiety w szpilkach są zgrabniejsze, mają długie nogi i wyglądają atrakcyjniej. Do tego kobieta w szpilkach jest dominująca. Zapytajmy mężczyzn czy chociaż raz mieli fantazje z nagą kobietą w szpilkach w roli głównej. Połowa potwierdzi a reszta właśnie to sobie wyobrazi.

PO TRZECIE: naturalność
Kobiety, jeśli chcemy uwieść mężczyznę nie malujmy się wyzywająco. Mężczyźni stawiają na naturalność, prostotę oraz zdrowie. Gdy mężczyzna zobaczy „wytapetowaną”, bardzo szczupłą, lub „spaloną” na solarium dziewczynę, reaguje negatywnie. Chętnie z nią poflirtuje, zabawi, ale jeśli chodzi o coś więcej, raczej jej nie wybierze. Dla mężczyzny dziewczyna ma wyglądać atrakcyjnie, czyli schludnie a wyzywający wygląd mężczyzna (w prawie każdym wypadku) skrytykuje.

Grzegorz (24l.) uważa, że kobieta wygląda pięknie jak jest naga (typowy facet), ale co za tym idzie, jak jest naturalna. Nie oszukujmy się, „wytapetowana” dziewczyna odstrasza. Jedynie co mnie pociąga - mówi Grzegorz, to intensywna czerwień na ustach, już widzę jak jest rozmazana od moich pocałunków. ..

PO CZWARTE: uśmiech
Ludzie, którzy się uśmiechają są w oczach innych bardziej atrakcyjni. Jest to zrozumiałe, bo nikt nie lubi naburmuszonych dziewczyn, które ciągle na coś narzekają. Śmiejąc się wytwarzamy wokół siebie pozytywną aurę a gdy śmiejemy się z Jego żartów, na pewno szybko to zauważy i będzie zadowolony.

Pamiętaj, na początku bądź niedostępna
Co zrobić, by ON ciągle o Tobie myślał? Nie bądź na każde jego skinienie. Pomyśli, że w ten sposób może mieć każdą i przestanie się Tobą interesować. Aura tajemniczości i niedostępności na pewno utwierdzi go w przekonaniu, że Ciebie pragnie. Nie odpisuj od razu, gdy tylko do Ciebie napisze. Zrób kilka dni przerwy, powiedz, że nie masz teraz czasu lub jesteś zajęta. Tylko uważaj, żeby nie przesadzić, bo może pomyśleć, że Ci na nim nie zależy. Warto znaleźć złoty środek. Spróbuj a zadziała!

Po prostu bądź sobą
Kasia (26l.) wspomina, że pewnego czasu bardzo podobał jej się pewien mężczyzna, wiedziała co lubi robić i zaczęła udawać, że kręci ją to samo co jego. Po pewnym czasie zorientował się, że jednak nie mówiła do końca prawdy. Fakt, wybaczył jej, jednak długo wypominał, że wtedy go oszukała i mimo, że robiła to z miłości, pewien niesmak pozostał.

Nie można udawać kogoś, kim się nie jest. Facet od razu to wyczuje i odpuści sobie, bo po co ma być z kimś, kto oszukuje. Gdy będziesz szczera oboje na tym zyskacie, ponieważ Ty nie będziesz się męczyła w nie swojej skórze a on pozna Twoje prawdziwe oblicze. Pokaż mu jaka jesteś, czym się pasjonujesz i co Cię denerwuje, szczerością na pewno zapunktujesz. Pozwól mu, by zakochał się w takiej, jaka jesteś.

Aneta Krasińska

Nie masz uprawnień do komentowania