Menu
logo tjk main

Szpilki - symbol kobiecości

Szpilki - symbol kobiecości

Buty na wysokich obcasach to element garderoby każdej kobiety.
Potrafią poprawić wygląd niejednej z nas, niskiej dodać wzrostu, a sylwetkę puszystej optycznie wysmuklić. Każda kobieta wygląda wtedy szczuplej, nogi prezentują się znacznie lepiej, wydają się być dłuższe. Wysokie obcasy bez wątpienia dodają nogom sexapilu, kojarzą się z czymś eleganckim, mają też w sobie trochę nonszalancji, kokieterii, drapieżności i subtelności. Dlatego większość kobiet jest uzależniona od szpilek, bo dodają im pewności siebie. Nogi na obcasie zawsze prezentują się szałowo i przyciągają spojrzenia mężczyzn.

Wiele Pań zakłada szpilki nie tylko z okazji jakiegoś ważnego spotkania, ale nosi je po prostu, na co dzień. Elegancja przede wszystkim. Można by powiedzieć: pokaż mi swoją szafę z butami a powiem Ci jak bardzo jesteś sexowna… Pamiętajmy jednak, że mieć szpilki a umieć w nich chodzić to dwie różne rzeczy, bo taka umiejętność wymaga nie lada gracji. Zaletą noszenia wysokich obcasów jest to, że dbamy o prawidłowąpostawę. Staramy się prostować tak, aby nasz chód wyglądał ładniej. W szpilkach kobieta robi mniejsze kroki, jest wyprostowana, a wszystko to uatrakcyjnia jeszcze bardziej jej wygląd. Powszechnie wiadomo, że szpilki nie są zdrowe ani wygodne, dlatego jak we wszystkim i tutaj zalecany jest rozsądek oraz umiar w częstotliwości ich noszenia. Jednak mimo tych niewielkich niedogodności i poświęceń, kobiety chcą wyglądać seksownie i podobać się mężczyznom. Wzbudzać też zazdrość innych kobiet, bo każdy elegancki strój z dodatkiem szpilek daje niesamowity efekt.


Drogie Panie.
Nie bójmy się więc tych dodatkowych kilku centymetrów. Jeśli mamy obawy, że nie potrafimy w nich odpowiednio poruszać się, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nauczyć się tego. Poza tym nie musimy chodzić w szpilkach 10 - cio. centymetrowych. Zadbajmy o naszą atrakcyjność, poprawmy swój wygląd, swoją sylwetkę, bądźmy bardziej kobiece, nawet, jeśli trudno nam czasem podbiec w szpilkach do autobusu i w tym wypadku zdecydowanie znacznie lepiej sprawdzają się płaskie obcasy lub obuwie sportowe :-)


Kobiety które noszą szpilki są pewne siebie i świadome swojej sexualności.

Komentarze  

#1 lola 2013-01-26 15:21
tak... a facet w mercedesie ma optycznie większego i jest bardziej seksy... przestańcie wciskać kobietom te bzdety... bez obcasów też potrafimy być mega - kobiece... a z pewnością nie musimy narażać swojego zdrowia.

Nie masz uprawnień do komentowania