Menu
logo tjk main

Nowe zasłony na święta - jak je wybrać?

Zasłona panelowa, tkanina z kolekcji Christmas, aranżacja Dekoria.pl Foto: Zasłona panelowa, tkanina z kolekcji Christmas, aranżacja Dekoria.pl
Boże Narodzenie już za chwilę zapuka do naszych drzwi i serc. Szukasz sposobu na wyjątkowe, świąteczne dekoracje wnętrz? Zacznij od wizytówki swojego domu, czyli od okien.

Bożonarodzeniowe ozdoby mogą przybierać różne formy: eleganckich szarf lub sukienek na krzesła, dekoracyjnych poduszek, obrusów, świecznikó w i lampionów. Chętnie ozdabiamy wigilijne stoły, choinki, kredensy oraz komody, zapominając, że okna w salonie czy jadalni mogą stanowić piękną świąteczną dekorację.

Odsłoń się na świąteczne dekoracje okna
Boże Narodzenie to idealna okazja, żeby pomyśleć o zmianie wystroju wnętrz w domu. Prostym i zarazem bardzo efektownym sposobem jest wybór nowych zasłon z oferty Dekoria.pl.

Na co zwrócić uwagę, szukając eleganckich osłon na okno? Najważniejszy element to aranżacja wnętrza. Jeżeli Twój salon został urządzony w klasycznym stylu, możesz się zdecydować na zasłony z grubszych tkanin, które będą swobodnie spływać do ziemi. Takie zasłony nadadzą ciepła i przytulności pomieszczeniu oraz podkreślą jego charakter.

zas2
Zasłona na taśmie marszczącej, tkanina z kolekcji Luxury, aranżacja Dekoria.pl

Właścicielom nowocześnie urządzonych pomieszczeń przypadną do gustu proste, nadające minimalistyczny charakter zasłony panelowe.

zas3
Zasłony panelowe, tkanina z kolekcji Cotton Panama, aranżacja Dekoria.pl

Nie zapominaj też o okazji. Nastrój Bożego Narodzenia może zagościć w Twoim domu nie tylko dzięki choince, lecz także zasłonom w świąteczne wzory - gałązki sosny, płatki śniegu, kolorowe bombki, pierniczki czy renifery.

zas4
Tkanina z kolekcji Christmas, Dekoria.pl

W zależności od wzoru, na jaki się zdecydujesz, Twoje nowe zasłony mogą być dopełnieniem świątecznej aranżacji wnętrza w stylu skandynawskim - z dominacją szarości i beży - lub klasycznym, pełnym ciepłych kolorów - czerwieni, żółtego, pomarańczowego, brązów i zieleni.

zas5
Zasłona na szelkach, tkanina z kolekcji Christmas, aranżacja Dekoria.pl

zas6
Zasłona na taśmie marszczącej, tkanina z kolekcji Bristol, aranżacja Dekoria

Jeżeli wybierzesz jedną z wielu dostępnych w Dekoria.pl tkanin np. z kolekcji Christmas lub Bristol, możesz uszyć z niej nie tylko zasłonę na wymiar Twojego okna, lecz także z takiego samego materiału zamówić poszewki dekoracyjne na poduszki, obrus oraz bieżnik na stół. To oryginalne pomysły na świąteczną stylizację jadalni, pokoju dziennego lub sypialni.

Chcesz modnie udekorować okna nie tylko od święta? Sprawdź najpiękniejsze inspiracje od Dekoria.pl.

zas7
Zasłona na taśmie marszczącej, tkanina z kolekcji Christmas, aranżacja Dekoria.pl

Nie masz uprawnień do komentowania