Menu
logo tjk main

Para buch! Posprzątaj całe mieszkanie z myjką parową

Para buch! Posprzątaj całe mieszkanie z myjką parową
W każdym domu można znaleźć cztery lub pięć urządzeń sprzątających, a także liczne ściereczki do każdej powierzchni oraz drogie i zajmujące bardzo dużo miejsca detergenty. Czy jest szansa, aby to wszystko zastąpić jednym wielofunkcyjnym urządzeniem? Oczywiście. Wystarczy wyposażyć się w myjkę parową - z nią posprzątasz całe mieszkanie.

Najlepszym i najskuteczniejszym płynem czyszczącym od zawsze była woda, która w połączeniu z wysoką temperaturą i odpowiednim ciśnieniem może wyczyścić Twój dom od piwnicy aż po strych. Jak? Przekonaj się sama.

Zobacz, do czego możesz wykorzystać myjki parowe marki Hoover.

1. Szybkie mycie podłóg i dywanów
Odkurzając podłogę, pozbywasz się ze swojego domu pyłków i rozrzuconych paprochów. Niestety sam odkurzacz nie poradzi sobie z cięższymi zabrudzeniami i plamami. Zamiast tradycyjnego mopa użyj myjki ciśnieniowej SCM 1600 marki Hoover i w kilka minut przywróć swojej podłodze dawny blask.

Gorąca woda oraz wysokie ciśnienie wyczyszczą wszystkie plamy nie tylko z paneli, kafelków czy podłóg drewnianych, lecz także z dywanów. Używając myjki, zyskujesz pewność, że włosie dywanu jest pozbawione brudu, ale także bakterii i zalegających roztoczy, co okazuje się nie do przecenienia w domach zamieszkiwanych przez alergików.

2. Zawsze lśniąca łazienka
Tym samym urządzeniem umyjesz także całą łazienkę. Do podłogi i ścian wyłożonych płytkami możesz wykorzystać końcówkę z mopem. Za pomocą mniejszych akcesoriów umyjesz natomiast całą armaturę oraz krany i lustra. Nie zapomnij też o trudno dostępnych powierzchniach - np. pod umywalką. Tam, gdzie nie będziesz mogła dostać się mopem, wykorzystasz główkę kątową. Upewnij się, czy kratka wentylacyjna jest czysta i czy nie zalega w niej kurz.

Skorzystaj również z końcówki koncentracyjnej, przeznaczonej do mycia bardzo zabrudzonych miejsc. Jeśli umyjesz nią fugi, zyskasz pewność, że w pomieszczeniu kąpielowym nie pozostanie ani jeden metr kwadratowy brudnej powierzchni, a cała łazienka będzie zawsze pachniała świeżością i czystością.

3. Okna bez smug
Myjką parową wyczyścisz także okna.... i to w zaledwie kilka minut. Nie musisz już martwić się smugami i zaciekami. Nie będą Ci także potrzebne detergenty. Wystarczy jedno urządzenie - Steam Jet PRO SCD 1600 011, do którego jest dołączona końcówka do mycia okien.

Urządzenie parowe Hoover doskonale poradzi sobie z bardzo dużymi oknami. Drabinę możesz już odłożyć w kąt, gdyż nie będzie Ci potrzebna do mycia szyb. Sprzęt Steam Jet PRO wyposażono w długą rurę, którą bez problemu podniesiesz na wybraną przez Ciebie wysokość.

Sprzęt Hoover pozwala Ci myć okna także w pełnym słońcu. Twoje szyby zawsze pozostaną czyste i bez smug, gdyż urządzenie od razu pozbywa się wykorzystywanej wody.

4. Idealnie wyczyszczona kuchnia
Zazwyczaj sprzątając kuchnię, używasz różnych silnych środków. Na Twoich półkach piętrzą się zapewne mleczka do armatury, środki do mycia piekarnika oraz pianki do czyszczenia blatów. Teraz wszystko to możesz zastąpić jednym urządzeniem - myjką parową. Gorąca woda usunie wszelkie zabrudzenia zarówno z blatów, jak i szafek.

Końcówkę koncentracyjną wykorzystasz do umycia bardzo zabrudzonych powierzchni np. okapów lub palników. Szczotka metalowa świetnie poradzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami w piekarniku, a końcówka ze zbierakiem pomoże Ci usunąć zaschnięte resztki z piecyka i zlikwiduje szron z lodówki i zamrażarki.

Po sprzątaniu czas na odpoczynek! W wolnej chwili zajrzyj na stronę główną marki Hoover: www.hover.pl i poznaj inne urządzenia wyręczające Cię w codziennych obowiązkach.

Nie masz uprawnień do komentowania