Menu
logo tjk main

Wymarzone usta - to takie proste!

Wymarzone usta - to takie proste!
Przeglądając magazyny, oglądając telewizję na pewno nieraz myślałaś sobie o tym, że chciałabyś mieć piękne, wymodelowane i nawilżone usta na wzór Twojej ulubionej gwiazdy nie zdając sobie sprawy jak łatwe do spełnienia jest to marzenie. Niekiedy brak odpowiednich źródeł wiedzy na temat zabiegu modelowania ust sprawia, że bardzo łatwo z niego rezygnujemy, niepotrzebnie!

Marzenie pięknych ust jest możliwe dzięki preparatom z kwasem hialuronowym (składnikiem naturalnie występującym w ludzkiej skórze, który wraz z upływającym czasem znika przez co zanika nam sprężystość i jędrność ust i ich okolic. Są to preparaty całkowicie bezpieczne i przyswajalne przez organizm człowieka), które pomagają w uzyskaniu idealnego kształtu, nawilżenia a także w zredukowaniu ‘zmarszczek palacza’.

Wielu nieśmiało przemykała przez głowę myśl o tym, by skorzystać z usług wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej niestety obawiając się przy tym dyskomfortu i bólu podczas zabiegu, zupełnie niepotrzebnie! Pacjentce na pół godziny przed zabiegiem nakładana zostaje maść znieczulająca natomiast wiele preparatów posiada w swoim składzie lidokainę, która dodatkowo łagodzi ból podczas zabiegu dzięki czemu jest niemal bezbolesny, w gabinecie lekarz medycyny przeprowadza dokładny wywiad w celu uzyskania największej satysfakcji pacjenta, zabieg jest bardzo szybki trwa około 25 minut.

Bezpośrednio po zabiegu istnieje możliwość wystąpienia opuchlizny oraz siniaków, dlatego jeśli ktoś marzy o pięknych ustach na swój ślub, urodziny czy święta powinien wykonać ten zabieg przynajmniej dwa tygodnie przed uroczystością by usta mogły się zagoić. Finalnego efektu możemy spodziewać się między drugim a czwartym tygodniem po wykonanym zabiegu.

Warto też wiedzieć, że bezpośrednio po samym zabiegu zalecane jest spożywanie dużej ilości wody.

Kolejną obawą jest okres utrzymywania się preparatu w organizmie - jest to kwestia indywidualna. Średnio jest to czas wahający się między 9 a 12 miesięcy.

Wiele pań obawia się również finalnego efektu, że będzie zbyt mały lub zbyt rzucający się w oczy - na rynku istnieje bardzo wiele preparatów, które odpowiednio dobrane oraz podane potrafią pomóc w uzyskaniu przepięknych, wymodelowanych ust - należy jednak zawsze pamiętać, że zabieg może być wykonany tylko przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej!

Zabiegi modelowania ust są dostępne niemal dla każdego, wiele klinik oraz gabinetów medycyny estetycznej posiada liczne promocje dzięki czemu coraz więcej pań może pozwolić sobie na spełnienie swojego marzenia, należy jednak pamiętać, że osoby w ciąży lub karmiące piersią nie mogą wykonywać tego zabiegu, ponieważ są to bezwzględne przeciwwskazania do jego wykonania.

Nie wahaj się, spełnij marzenie!

Link: Dermamed Estetica - powiększanie ust

Nie masz uprawnień do komentowania