Menu
logo tjk main

Bronzery do twarzy

Bronzery do twarzy

Bronzery służą do rozświetlenia oraz skorygowania kształtu twarzy. Jest idealny dla kobiet o ciemnej karnacji, gdyż dzięki niemu można uzyskać efekt „świetlistej cery”. Bronzera nie powinny używać osoby o zbyt jasnej karnacji, ponieważ wytworzy się nienaturalne wrażenie.

Istnieje wiele typów bronzerów, jednakże najlepszy jest taki, który posiada w sobie kilka odcieni - brązu, złota, zieleni, pomarańczy, żółci. To taki bronzer-kolaż zawierający gamę kilku odcieni, które po połączeniu (ruchem pędzla po powierzchni) dają naturalny efekt.

Ten typ kosmetyków najlepszy jest na lato, gdyż wyśmienicie podkreśla opaleniznę. Jednak podczas innych pór roku również jest przydatny, z tym że, trzeba wiedzieć jak go umiejętnie stosować.

Makijaż dzienny - nie korygujemy nim kształtu twarzy, ani nie nakładamy na policzki. Dzienny makijaż powinien sprawiać wrażenie no - make up. Z tego powodu nakładamy go na te partie twarzy, na które latem padają promienie słoneczne, czyli na górną część czoła, czubek nosa, czubek brody. Jedynie muskamy te części pędzlem, na którym znajduje się kosmetyk.

Makijaż wieczorowy - wykonujemy korektę owalu twarzy i możemy nałożyć większą ilość kosmetyku oraz wyraźniej zaznaczyć nim wybrane części twarzy. Idealnym kształtem twarzy jest owal, toteż bronzer pomaga uzyskać taki kształt. Możemy nim zaznaczyć te partie, które chcemy zmniejszyć oraz tworzyć wgłębienia i cienie na twarzy. Aby uwypuklić kości policzkowe, należy przyciemnić część policzka tuż pod kością policzkową i kierować ruchy pędzla w dół, aż do granicy z szyją.

Aby dopełnić makijaż można musnąć bronzerem szyję, ramiona i dekolt.

Joanna Szustopol, 25l.
wizażystka, charakteryzatorka, stylistka
http://imponderabilia.digartfolio.pl/info

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież