Menu
logo tjk main

Alexa Chung - fashion icon czy fashion victim?

thisisluster.com, bfcclothing.com, beautyabout.com, shakespeareanlove-jea.blogspot.com Foto: thisisluster.com, bfcclothing.com, beautyabout.com, shakespeareanlove-jea.blogspot.com
Znak rozpoznawczy - długie nogi, często eksponowane w krótkich szortach czy sukienkach w stylu vintage.
Zawód - modelka, prezenterka, projekuje dla Vero Mody, czy marki Madwell

Jak opisuje swój styl - sama mówi, że łączy w swojej garderobie dziecięcą niewinność i wyrafinowanie babci tworząc niecodzienne stylizacje.

Jednych zachwyca oryginalnymi połączeniami w stylizacjach, drugich przeraża niekonwencjonalnym podejściem do mody. Jednak nikt nie może jej odmówić jednego - wyobraźni.

Od kiedy miała 16 lat, jej życie na stałe związało się z modą i od tego czasu zaczął kształtować się jej nietypowy styl, połączenie elegancji, festiwalowego szyku oraz  eklektyzmu przyprawiającego zwykłego człowieka o prawdziwy zawrót głowy. Czy to sukienka w stylu baby doll, wykańczana koronką kreacja, czy kipiąca elegancją mała czarna od Chanel, na każdej gali prezentuje się niepowtarzalnie i zjawiskowo. W 2009 została uznana przez Vogue’a za jedną z najlepiej ubranych kobiet.

Na co dzień widujemy ją w balerinach, skórzanej kurtce, oversizowych sweterkach/koszulach  czy szortach.


źródła:  makelifeeasier.pl, secrethipster.blogspot.com, blogs.timeslive.co.uk, cooklifefashion.blogspot.com, zimbio.com


Alexa jako jedna z pierwszych gwiazd wprowadziła modę na ombre hair, oraz ustanowiła nonszalancką elegancje na czerwonych dywanach.źródła: keepitchick.com, coolspotter.com, alexachungid.tumbrl.com, fashionweekblog.com, mrblasberg.com, bees-and-bows.blogspot., fashionloving.co.uk, nittygrittynow.com
(Strona 1 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania