Menu
logo tjk main

Coś z niczego - jak znaleźć świetny strój na sylwestra… we własnej szafie!

Coś z niczego  - jak znaleźć świetny strój na sylwestra… we własnej szafie! Foto: superpani.pl
Sylwester, jedyna w swoim rodzaju impreza. Każda chce wyglądać olśniewająco. Wpadamy w zakupowy szał, by po odwiedzeniu niezliczonej liczby sklepów, wrócić do domu czasem z pustymi rękoma. A wystarczy dokładnie spojrzeć na swoje półki z ubraniami, dokupić dodatki i świetny strój na wyjątkową okazję gotowy!

Najbardziej klasyczne stylizacje zazwyczaj sprawdzają się najlepiej. Czujemy się elegancko, a do tego komfortowo. Tradycyjna mała czarna, buty na obcasie, garsonka, to zestaw, który niemal zawsze pasuje. Ciekawy efekt daje połączenie skóry z tkaniną. Zróżnicowanie materiału sprawia, że całość nie jest tak jednostajna. Jako okrycie wierzchnie dobrze sprawdzi się bolerko. Jest krótkie, więc zakrywa to, co najbardziej odsłonięte przy sukienkach, czyli ramiona. Nie zajmuje dużo miejsca, gdy nie będzie nam już potrzebne, po prostu odwiesimy na krzesło.

1coszniczego
Małe czarne są ponadczasowe, ale niekiedy lepiej wybrać coś żywszego. Kolor nie musi być krzykliwy - wystarczy, że lekko się mieni, już nadaje uroku całej kreacji. Jeśli na wieszaku w Twojej szafie wisi sukienka, którą miałaś tylko raz, nie posiada wzorów, ma klasyczny krój, dobierz do niej inne dodatki (torebkę, naszyjnik, marynarkę, buty), a przekonasz się, że nie była wcale jednorazowym zakupem. Dobór komponentów to połowa sukcesu.

2coszniczego

Gdy czujesz się wygodniej w spodniach, a chcesz wyglądać równie elegancko, ciekawym rozwiązaniem może być kombinezon. Zszyte dwie części, rozwiazują problem dobrania góry do dołu, a jednocześnie dają podobny efekt jak przy sukience. Wystarczy założyć buty na obcasie i strój gotowy.

3coszniczego
(Strona 1 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania