Menu
logo tjk main

Biustonosz samonośny - jak nosić i jaki model wybrać?

Biustonosz samonośny - jak nosić i jaki model wybrać?
Dobrze dobrana bielizna jest bardzo ważna. Dzięki niej nasza sylwetka będzie się prezentować bez zarzutu, a ubranie lepiej leżeć. Dlatego warto dobierać biustonosz do stylizacji, aby dobrze się z nią komponował. W przypadku niektórych ubrań potrzebujemy bielizny do zadań specjalnych. Takim przykładem jest biustonosz samonośny, który idealnie sprawdza się, gdy chcemy odkryć ramiona oraz plecy. Taki model jest niewidoczny i zapewnia wygodę, a także doskonale podkreśla piersi. Dlatego warto mieć przynajmniej jeden w swojej szafie. Jednak wcześniej warto się dowiedzieć więcej na jego temat, aby dokonać właściwego wyboru.

Jak nosić biustonosz samonośny?
Biustonosze samonośne powstały stosunkowo niedawno, więc wiele osób jeszcze kompletnie nie wie, jak sobie z nimi radzić. Niektórzy rezygnują z nich z obawy, że mogą nie zapewnić odpowiedniej stabilizacji lub jeszcze gorzej spadną i postawią nas w kłopotliwej sytuacji. Jednak nie ma powodu do zmartwień, biustonosze samonośne zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić nam odpowiedni komfort. Trzeba je odpowiednio założyć, a zapewnimy sobie wygodę. Jak więc to zrobić?

Zakładanie biustonosza samonośnego
Biustonosz samonośny przede wszystkim powinien być położony na czystą i suchą skórę. Warto też pamiętać, żeby przed założeniem tego typu bielizny nie nakładać na okolice biustu żadnych olejków ani kremów, ponieważ mogą one utrudnić odpowiednie przymocowanie. Jednak, jeśli dostosujemy się do tych wskazówek, możemy być pewni, że biustonosz pozostanie na miejscu przez cały czas. Trzeba też pamiętać, że taki biustonosz należy odpowiednio zdjąć. W tym celu musimy delikatnie zwilżyć skórę wodą, a następnie delikatnie odkleić. Przed ponownym założeniem biustonosza, powinniśmy go umyć mydłem.

Jak wybierać biustonosz samonośny?
Bardzo ważny jest też wybór odpowiedniego biustonosza. Jeśli źle go dobierzemy, to nie będzie spełniał swoich funkcji. Doskonałe biustonosze samonośne znajdziemy www.bielizna9.com, więc warto tam zajrzeć. Jednak o czym należy pamiętać przy wyborze właściwego modelu? Przede wszystkim musimy się dokładnie zmierzyć, aby kupić odpowiedni rozmiar. Trzeba też pamiętać, że jest on nieco inny niż w przypadku zwykłej bielizny. Rozmiar biustonosza samonośnego składa się tylko z literki. Musimy więc pamiętać, że miseczka powinna przykrywać piersi od spodu do sutka i biust nie powinien się wylewać z boku.

A co z modelem biustonosza?
Wybór odpowiedniego modelu zależy przede wszystkim od tego, jak chcemy wyeksponować biust. Osoby, które potrzebują jedynie odpowiedniej bielizny do zakrycia piersi przy odkrytych plecach lub ramionach, powinny się zdecydować na wersję bez żadnych ozdób. Jeżeli jednak chcemy wyeksponować i podnieść biust, warto postawić na biustonosz z wiązaniami lub wszytą gąbeczką. Dzięki temu możemy regulować stopień ściśnięcia piersi, a co za tym idzie ich wygląd. Jeżeli szukamy bielizny pod delikatne, przezroczyste materiały, to możemy wybrać usztywniany model. Dzięki temu nasz biust będzie się prezentował wyjątkowo ponętnie.

Nie masz uprawnień do komentowania