Menu
logo tjk main

Wakacje na męskim dziale

Wakacje na męskim dziale

Letnie wyprzedaże ruszyły pełną parą! To dobry powód, żeby udać się na zakupy do ulubionego centrum handlowego. Chodzimy tam najczęściej w damskim gronie, ale co zrobić kiedy żadna z koleżanek nie ma czasu? Mamy dwa rozwiązania: albo iść same albo zabrać męskie towarzystwo…

Z tym drugim może być kłopot, bo większość z Panów nie przepada za przeglądaniem ton damskich ubrań, butów i torebek. Jak zachęcić więc męskiego kompana do zakupów? Dobrym rozwiązaniem jest rozdzielenie się w sklepie - tak, aby każdy mógł przejrzeć swój dział. Kiedy Ty będziesz walczyć o sukienkę w najkorzystniejszej cenie, Twój towarzysz będzie mógł zobaczyć, co się dzieje na wyprzedaży męskiej garderoby. W celu pozyskania dodatkowej karty przetargowej warto wiedzieć, co piszczy w wakacyjnej odsłonie działów dla mężczyzn.

Męska, wakacyjna moda to głównie casualowe rzeczy, umożliwiające dowolne połączenia. Sklepowe półki obecnie zdominowały kolorowe T-shirty z nadrukami, które w ramach wyprzedaży można kupić taniej niż w ciągu roku.

meskim2

Propozycje polskiego sklepu Reserved. Koszulki przecenione na ok. 30-40 zł.

 

Wiele sieciówek wraz z nadejściem ciepłych dni wraca do kwiecistych motywów nie tylko w modzie damskiej, ale również i tej męskiej. Hawajskie koszule czy krótkie spodenki z tropikalnym nadrukiem znowu są obecne w wakacyjnym asortymencie sklepów. Na wyprzedażach można upolować również czapki i marynarki z takim samym wzorem.

meskim3

Tropikalne propozycje River Island

 

(Strona 1 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania