Menu
logo tjk main

Wiosna - postaw na kwiaty!

Wiosna - postaw na kwiaty!

Jak ironicznie stwierdza Miranda Priestly - złowroga redaktorka z filmu Diabeł ubiera się u Prady grana przez wspaniałą Meryl Streep - kwiaty w kolekcjach wiosennych to żadna nowość. 

Pomimo oczywistości tego stwierdzenia, nic ono nie zmienia. Z jakichś przyczyn kwieciste motywy ciągle wracają do sklepów wraz z początkiem roku. Ale jedno jest pewne - w przypadku polskiej, wiecznie zmieniającej się wiosennej pogody, ubrania z kwiatowymi printami to pewność i gwarancja kolorów, czego często nie obiecuje nam aura za oknem.

Sieciówki i sklepy online proponują nam ciekawe rozwiązania w sferze roślinnych motywów - od płaszczy do fantazyjnych butów. Ponadto kwiaty na ubraniach lub akcesoriach to nie tylko nadruk, ale też ułożenie tkaniny na podobieństwo rośliny czy odpowiednie wycięcie w materiale.

Czasami projektanci mają bardziej ekstrawaganckie pomysły, które polegają na połączeniu ubrań, butów, biżuterii ze sztucznymi kwiatami. Dowolność wyboru jest olbrzymia - każda z nas może zdecydować się na coś innego!

Marynarki są ciekawym dodatkiem do klasycznej, mało kolorowej stylizacji. Łączą w sobie elegancki fason z finezyjnym nadrukiem, co nada każdemu zestawieniu wiosennego wizerunku. Ważne jest też, że taka marynarka to nie wydatek na jeden sezon - można ją nosić na każdą porę roku! W zimę urozmaicą pogodę za oknem, a na jesień dodadzą uroku szarym dniom.

Również okrycia wierzchnie występują w połączeniu z roślinnym printem, co niestety jest już droższym nabytkiem. Natomiast dla osób, preferujących styl sportowy, idealnym pomysłem będzie bluza w kwiaty!

1

1. Forever New ok. 325 zł

2. I.Madeline ok. 340 zł

3. Stella McCartney ok. 5900 zł

4. Dorothy Perkins ok. 190 zł

5. Monsoon ok. 220 zł

6. H&M ok. 150 zł

 

Mniejszym wydatkiem będzie bluzka lub koszula z kwiecistym nadrukiem. Oczywiście znajdą się przypadki dużo droższe (np. koszulka Simone Rocha), ale również sieciówki w swoim asortymencie mają wiosenne rozwiązania w niższych cenach.

Ciekawym pomysłem jest połączenie kwiatów z nieśmiertelną od kilku sezonów baskinką. W zestawieniu ze zwykłymi jeansami czy leginsami idealnie nada się na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi! 

(Strona 1 z 4)

Nie masz uprawnień do komentowania