Menu
logo tjk main

Ulyana Sergeenko - współczesna rosyjska księżniczka

Ulyana Sergeenko - współczesna rosyjska księżniczka Foto: http://easyfashion.blogspot.com
Jej niebanalny, pełen szyku i elegancji styl sprawił, iż stała się ikoną mody na całym świecie.  Podziwiana przez najbardziej prestiżowe magazyny modowe, a jej projekty spotykają się z wielkim docenieniem zarówno przez krytyków mody, znane osobowości ze świata fashion jak i przez większość kobiet dla których stała się inspiracją. Potwierdzeniem jej fenomenu jest to, że gdziekolwiek się pojawia, zdjęcia jej stylizacji obiegają cały świat.

Ulyana Sergeenko jest stylistką, fotografem, blogerką, modelką i projektantką. Swoją eklektyczność wyraża poprzez wyjątkowy styl nawiązujący często do sztuki. Prywatnie to żona rosyjskiego miliardera Danil Khachaturov, matka dwójki dzieci. Niedawno założyła własną markę, która już zdobyła status modowego imperium. Przez  projekty przybliża nam  własny wizerunek pełen  długich sukienek, nakryć głowy i ciekawych wzorów. Wszystko utrzymane w stylu rosyjskim, a poszczególne elementy tworzą jedną, spójną całość.

Warto przybliżyć kilka stylizacji, które wywoływały szereg emocji na całym świecie. Ulyana odnalazła własny styl  poprzez umiejętność wyróżnienia się z tłumu. Robi to bezbłędnie zachowując przy tym wielką klasę.
1)    Ulyana uwielbia nakrycia głowy. Na zdjęciu w berecie z wielką woalką. Wytworna i pełna elegancji.

www.millineryatelier.comwww.millineryatelier.com

2)    Projektantka w dużym okryciu z piór, które w połączeniu z jeansem sprawiło, iż stylizacja stała
       się casualowa.fashionistable.blogspot.com
fashionistable.blogspot.com

3)    Ikona jest wielką fanką płaszczy. Zima według  jej zasad modowych może być niesamowicie kobieca
      i pełna wdzięku.

nymag.comnymag.com
(Strona 1 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania