Menu
logo tjk main

Sylwester 2014 - modnie i wygodnie

Sylwester 2014 - modnie i wygodnie Foto: glamki.pl
31 grudnia to ważny dzień dla wielu kobiet. Co zrobić aby żegnając stary rok i witając nowy wyglądać modnie i nie czuć się przebraną?

W zależności od formy spędzania sylwestra wybierz stylizację odpowiadającą Twojej sylwetce, stylowi i klimatowi wieczoru. Co to oznacza w praktyce? W zależności od tego czy idziesz na bal, domówkę, kolację u znajomych czy wieczór tylko we dwoje, postaraj się, żeby strój nie przeszkadzał Ci i podkreślał Twój charakter i urodę.

Niech sukienka nie będzie za ciasna ani krępująca Twoje ruchy. Jeśli martwi Cię wystający brzuszek wybierz model z baskinką. Jeśli planujesz całonocne tańce a nie lubisz swoich nóg - postaw na długie, zwiewne suknie. Natomiast jeżeli wcale nie zamierzasz się wyróżniać i zbyt wiele czasu poświęcać  na dobór  stroju, postaw na klasykę i sprytnie dobierz efektowne dodatki w postaci torebki, butów oraz  biżuterii.

Ta noc kojarzy nam się z kolorami, świecidełkami i przepychem. Ale co za dużo to niezdrowo, wiemy to od zawsze. Jeśli chcesz zaszaleć z makijażem wybierz mniej pstrokatą kieckę czy spodnie.

Najważniejsze abyś tego dnia czuła się swobodna, wyzwolona i piękna. Baw się dobrze, zapomnij choć na jedną noc o całym złu tego świata :)

Do siego roku!

1sylwester

2sylwester
3sylwester
(Strona 1 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania