Menu
logo tjk main

Zegarki z drewna modowym hitem

Zegarki z drewna modowym hitem
Zegarki damskie na rękę mają za zadanie nie tylko odmierzać czas, ale też dobrze się prezentować, posiadać ciekawy design dostosowany do naszego stylu. Mogłoby się wydawać, że wszystko w tej stylistyce zostało pokazane i odkryte, jednak na rynek pojawiła się nowa marka zegarków z drewna.

Zegarki drewniane hitem ostatnich lat
Pierwszymi, polskimi firmami produkującymi zegarki drewniane były marki Plantwear i Woodlans, które tworzą od kilku lat. Obecnie liczba takich przedsiębiorstw uległa powiększeniu, bo i zainteresowanie zegarkami drewnianymi znacznie wzrosło. Można mówić o prawdziwym komercyjnym hicie, który oczarował konsumentów i zachwycił jakością wykonania. Co najważniejsze takie zegarki są własnoręcznie strugane, więc każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Nic dziwnego, że zegarki te stały się w ostatnich latach tak popularne, zachwycają swą innowacyjnością, naturalnością i nietypowym designem, który naprawdę dobrze prezentuje się na ręce. Takie zegarki posiadają także niezawodny mechanizm tak by, swą jakością i odmierzanym czasem służyły przez lata.

Zegarki damskie w tej drewnianej kolekcji zyskały styl i kolor. Firmy produkujące takie naturalne odmierzacze czasu przez lata bardzo rozwinęły się stylistycznie i obecnie w swojej sprzedaży mają nawet kilkadziesiąt dostępnych wzorów i fasonów, również takich, które zachwycą kobiety.

Metoda wykonania
Wszystko zaczęło się z pasji do wykonywania rzeczy wyjątkowych. W ostatnich latach powrócił trend na wyroby handmade, czyli takie wykonywane ręcznie. Na rynku pojawiło się wiele takich rzeczy, które zdobiły dom, ciało, czy były związane z naturalnym wyrobem kosmetyków. Pojawiły się także drewniane okulary oraz zegarki damskie i męskie albo unisex.

Zegarki drewniane najlepszych firm duży nacisk stawiają na jakość wykonania i obróbkę. Ważne są także kwestie ekologiczne. Najczęściej do produkcji m.in. zegarków damskich z drewna wykorzystuje się dąb, klon, ale także pojawiają się bardziej egzotyczne gatunki drzew.

Obecnie zegarki drewniane, zwłaszcza te przeznaczone dla pań, zyskują kolorowe powłoki, paski oraz zdobienia. Wszystko oczywiście malowane ręcznie i zabezpieczane naturalnym woskiem. Specjalnie dla nich tworzone są marki, które charakteryzują styl zegarków damskich, glamour, royal, sportowy, casualowy, prosty. Każda z kobiet znajdzie wzór idealny dla siebie. Paski takich zegarków wykonane są z drewna, bądź naturalnej skóry. Wskazówki - ze srebra, co nadaje im tylko dystyngowanego charakteru.

Trwałość, cena, jakość
Na internetowych forach można znaleźć wiele opinii dotyczących tych zegarków i zdecydowanie przeważają te pozytywne. Zastrzeżenia dotyczą jedynie ceny, bo za taki zegarek damski, czy męski wykonany z drewna trzeba zapłacić minimum 300 złotych. Trzeba jednak się zastanowić, czy własnoręczne wykonanie, unikatowy design, naturalny materiał i do tego bardzo dobry mechanizm, który jest sercem zegarków, nie jest wart takiej ceny. Niejednokrotnie za firmowe i markowe zegarki trzeba zapłacić tyle samo, a nawet więcej, a często prezentują one sztampowe wzory. Ekologia, handmade i przede wszystkim nieprzeciętny wygląd zegarków drewnianych jest wart takiej ceny.

Nie masz uprawnień do komentowania