Menu
logo tjk main

Złoto, srebro czy może biżuteria sztuczna?

Złoto, srebro czy może biżuteria sztuczna? Foto: gazeta.pl
Dobrze dobrana biżuteria to idealny dodatek zarówno do codziennych zestawów jak i wieczornych kreacji. Kwintesencja kobiecości, podkreślenie stylizacji, nadanie charakteru klasycznym połączeniom. Zastanówmy się zatem jaką biżuterię wybrać?

Butiki, sklepy jubilerskie, Projektanci czy sieciówki oferują ogromny wybór: kolczyków, naszyjników, pierścionków itp. Pytanie brzmi - Co mam kupić? Czy właściwie istnieje coś takiego jak moda na biżuterię?

Złota biżuteria to czysta elegancja dlatego też polecam ją szczególnie kobietom powyżej 25roku życia, które lubią wykwintność i produkty cechujące się niezwykłą wytrzymałością. Złoto idealnie komponuje się z czernią - kolczyki i ‘’mała czarna’’ to duet idealny. Przepiękne są także pierścionki (obrączki, pierścionki zaręczynowe) wykonane z białego złota, które ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

apart1 tile

Srebro od wieków jest jednym z najbardziej szlachetnych metali. Niezmiennie cieszy się wielką sympatią wśród fanek biżuterii. Duży wybór wzorów, form sprawia, iż taka biżuteria jest wspaniałym elementem podkreślającym każdą stylizację. Sądzę, że srebro pasuje tak naprawdę każdej miłośniczce biżuterii. Aktualne trendy w świecie dodatków to możliwość indywidualnego komponowania biżuterii z różnych, eklektycznych elementów. Co sprawia, że każda z nas może być Projektantką i wyrażać siebie - swoje emocje, poglądy poprzez np. założenie bransoletki z wybranym przez siebie opisem czy motywem.

img prod12165 0 o tile

Biżuteria sztuczna: jest najtańsza oraz wszechobecna to zarazem jej wada i zaleta w jednym. Właściwie nie ma sklepu sieciowego w którym nie ma jej do kupienia co sprawia, że możemy dobrać biżuterię do własnego stylu i osobowości. Należy pamiętać, że dzieli się ona na dwie grupy: gorszą i lepszą. Niestety - jaka cena, taki często towar więc przy zakupie warto to przemyśleć. Zróżnicowanie cenowe jest bardzo duże, estetyka także. Zalety sztucznej biżuterii? Jest kreatywna, artystyczna, występuje w różnych formach, wszelakich kolorach, kształtach. Fantastyczna do codziennych stylizacji, niezobowiązująca, idealna dla młodszych kobiet, niekoniecznie polecana do kreacji wieczorowych.

vezzi tile

Źródła zdjęć: Aparat, W Kruk, Vezzi, Crystalove, Lilou, Live-Style20

Kamila Węgrzyniak, 23l.
www.live-style20.blogspot.com

Nie masz uprawnień do komentowania