Menu
logo tjk main

Jesień-zima 2018/2019

Jesień-zima 2018/2019
Długie lato, ciepłe lato - wcale nie tęsknimy za polarnym powietrzem :) Jednak wybór mamy taki: albo kupić fajny cieplutki sweter, który pomoże nam wejść w nowy sezon, albo wyprowadzić się na Teneryfę (dosyć blisko, dla dalekobieżnych mogą być Hawaje).

Z zeszłego jesiennego sezonu nadal mamy kwiaty na sukienkach, nadal królują swetry, ale teraz dołączają do nich kolejne elementy układanki modowej…

O palmę pierwszeństwa biją się lata ’80 pomieszane z dzikim zachodem. Efektem czego są świecące… kowbojki…, przeskalowane w ramionach zamszowe kurteczki. Z lat ’80 bierzemy zasadę „więcej znaczy więcej”, przeskalowujemy swetry, ściskamy się w pasie koniecznie paskiem w lamparcie cętki…

80

Dziki zachód po upolowanej zwierzynie z lat ’80 wkracza niosąc ze sobą haftowane białe koszule, zamsz i sztruks…

DZIKI
 
Jak już znudzi nam się bawienie się trendami i będziemy chcieli odetchnąć ponadczasowym ubiorem - to jest ten sezon, ubrania „które możesz zawsze założyć”, taki nowy trend pojawił się na wybiegach. Zaskakujące :))

KLASYK
 
Do klasycznej monotonii zawsze można dorzucić neon…

NEON
 
Lub czymś zabłysnąć…

BLYSK
 
Oraz podzielić się swoimi zainteresowaniami - ulubionym projektantem, miastem czy hobby

LOGO
 
Żeby było cieplej - konieczny jest kożuch lub futrzak, niestety idą one w kierunku wielkiego ptaka z ulicy sezamkowej, co nie każdemu służy.

FUTRO
 
Zamiast kwiatka do kożucha… chusta

CHUSTA
 
A na super mrozy wielki puch…

PUCH

Do tego nadal zostają: krata, militaria (a raczej uniformy), dopasowane marynarki, przeskalowane płaszcze.

Dobrej zabawy z nowym sezonem!

Nie masz uprawnień do komentowania