Menu
logo tjk main

Jesień/zima 2017

Jesień/zima 2017
Zewsząd padają pytania czy trendy jeszcze istnieją, co na to instagram. Kto kreuje trendy, ulica czy wielcy krawcy? W zasadzie są to dosyć teoretyczne pytania, bo dopóki istnieje ktoś, kto wymyśla nowe spojrzenia na świat i pociąga za sobą tłumy - to trendy zawsze będą istniały. A czy to ważne czy jest to mianowany dyrektor kreatywny wielkiej firmy czy wybitna jednostka?

Zresztą, wybitne jednostki i performerzy zazwyczaj są i tak przysypywani zdjęciami topowych influencerek noszących coś, co wymyślili projektanci. Z dowodu logicznego jest to idealne potwierdzenie, że trendy absolutnie mają się dobrze - jak pączek w maśle. :)

Co mamy zatem na nadchodzący sezon?
Jeśli masz kożuszek, to trafiłaś w dziesiątkę. W tym sezonie ramoneski przypominają kożuszkowe pilotki. Ewentualnie zamiast kożuszka - futerko, najlepiej kolorowe.

A

Co jest najbardziej podobne do futerka? Pióra? No to niech będzie - piórka, lub zamiast piórek cienkie sznureczki. Ma się ruszać i mienić.

B

Odyseja kosmiczna 2017 zawróciła wszystkim w głowach. Elon Musk to teraz ikona. W trendach koniecznie na srebrno lub cekinowo.

C
 
Kiedy już z krążenia po galaktyce wrócisz na ziemię to najlepszym przyjacielem będzie stare dobre „spodnium” rodem z lat ’90. Czasem możesz zapomnieć założyć do kompletu wspomniane w nazwie spodnie i też będzie supermodnie.

D
 
Materiał? Sztruks… Kolor? Czerwony… Wzór? Kratka i róże… Brzmi co najmniej przytulnie.

E
 
Dla fanów sportów zimowych mamy tym razem nie technologiczny szał, ale typowe narciarskie sweterki.

F
 
Może zamiast sportu wolisz robić sweterki? Dobra wiadomość - ten sezon jest Twój.

G
 
Przyjemnej pogody, aby móc nosić te wszystkie cuda :)

Nie masz uprawnień do komentowania