Menu
logo tjk main

Najlepsza pizza w stolicy

Najlepsza pizza w stolicy
Pizzerie to jedne z najchętniej odwiedzanych lokali gastronomicznych przez Polaków. Kuchnia włoska wyjątkowo szybko przyjęła się w naszym kraju, co również spowodowało, że pojawiło się mnóstwo pizzerii i włoskich trattorii, zwłaszcza w stolicy. Stąd może rodzić się pytanie: gdzie można znaleźć smaczną i prawdziwie włoską pizzerię w Warszawie? I na co zwracać uwagę przy wyborze takiego miejsca na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi?

Pizza idealna - jak ją rozpoznać?
Chociaż pizzerie można znaleźć na co drugiej ulicy większych miast, nie każda z nich serwuje pizzę godną uwagi. Prawdziwa włoska pizza ma wyjątkowy smak głównie z powodu wyjątkowo cienkiego i rozpływającego się w ustach ciasta. Powinno być przygotowane ręcznie i według unikalnej receptury, tylko ze świeżych składników wysokiej jakości. Kolejna podstawowa rzecz wyróżniająca idealną włoską pizzę to sos pomidorowy. Powinien znajdować się na spodzie każdej pizzy, na nim zaś oryginalna mozzarella, a na koniec dowolne dodatki. Każdy składnik, szczególnie w postaci warzyw, mięsa czy owoców morza, powinien być świeży i pochodzić ze sprawdzonego źródła. Tak przyrządzona pizza jest aromatyczna i przepyszna. I właśnie na taką pizzę warto się wybrać na rodzinny obiad lub przyjacielskie spotkanie. Ale gdzie znaleźć pizzerię w Warszawie czy innych dużych miastach, która serwowałaby właśnie tak dopracowaną kuchnię włoską? Wiele osób poleca sieć pizzerii Domino’s. Zobaczmy, dlaczego.

Pizzeria inna niż wszystkie
Domino’s Pizza to sieć pizzerii mająca swoje punkty zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Oferuje zarówno obsługę w lokalu, jak i zamówienia na telefon i przez Internet. Pierwsza pizzeria Domino’s została otworzona w stolicy w 2011 roku i odniosła spory sukces, co sprawiło, że od tamtego czasu otworzyły się kolejne pizzerie w Warszawie. Co wyróżnia tę sieć pizzerii na tle innych? Przede wszystkim rekordowa ilość wydawanej pizzy w stosunkowo krótkim czasie - dowóz zwykle trwa maksymalnie 30 minut, niemniej nie odbija się to na jej jakości. Pracownicy i rozwożący pizzę dbają o to, by była ona świeża i jeszcze ciepła w momencie dostarczenia Klientowi. Każda pizza przygotowywana jest ze starannie wyselekcjonowanych składników, począwszy od rodzaju mąki do przygotowania ciasta po wszystkie dodatki do pizzy, takie jak mięso, pomidory czy ser. Oprócz wysokiej jakości, Domino’s Pizza oferuje też wiele oryginalnych pizz, nawiązujących do różnych regionów świata i ich miejscowych smaków. Znajdziemy tu pizze wegetariańskie, jak i o większej ostrości, z owocami morza lub kombinacją różnych mięs. Dzięki takiej różnorodności każdy może znaleźć tu swój smak.

To oczywiście tylko jeden z wielu włoskich lokali serwujących wyśmienitą pizzę. Ku naszej uciesze, coraz więcej restauracji stawia na jakość i świeżość, starając się jednocześnie, by właśnie to stało się ich znakiem rozpoznawczym. A nic tak dobrze nie przyciąga zadowolonych Klientów jak wyjątkowy smak i dobór składników. Zawsze chętniej wracamy tam, gdzie mamy gwarancję otrzymania najlepszej pizzy z najlepszymi składnikami. Więcej ciekawostek znajdziesz tutaj: http://dominospizza.pl.

Nie masz uprawnień do komentowania