Menu
logo tjk main

Escape Room Warszawa® - pokoje przygód

Escape Room Warszawa® - pokoje przygód
Chcesz oderwać dzieci od komputera? A może nie masz pomysłu czym się zająć w deszczowe popołudnie? Wykorzystaj spryt i wyobraźnię podczas zabawy w pełnych przygód pokojach Room Escape.

Pokoje typu Escape Room bazują na Real Life Escape Game, zespołowej grze przygodowej odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu tzw. pokoju ucieczki. Zabawa trwa 60 minut i daje możliwość wejścia w magiczny świat przygód oraz wcielenia się w bohaterów filmów akcji.

Atrakcja dla rodzin, firm oraz studentów
Kto może bawić się w Escape Room Warszawa®? To zabawa dla dorosłych oraz dzieci, które ukończyły siedem lat. Pokoje są też przystosowane dla grup dzieci, które mogą bawić się w nich same lub z animatorem.

Na czym polega zabawa w Room Escape?
Uczestnicy zabawy oglądają krótki filmik wprowadzający, a następnie muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać tajne skrytki, odkrywać ukryte komnaty i uruchamiać różnego rodzaju magiczne urządzenia. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i prowadzą uczestników do finału zabawy, jakim jest ucieczka z pokoju. Podczas zaledwie jednej godziny można nauczyć się, że zwycięstwo można osiągnąć tylko dzięki pracy zespołowej.

Jakie pokoje można odwiedzić w Room Escape?
Room Escape Warszawa® to 6 przygód w 2 lokalach w Śródmieściu i na Pradze. Na Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu. Na Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość awanturniczych przygód rodem z Indiany Jones. Pokój Laboratorium, który jest utrzymany w stylistyce naukowej, to pokój szalonych doświadczeń profesora. I pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do opuszczonej piwnicy.

Nie masz uprawnień do komentowania