Menu
logo tjk main

13 rzeczy, które mężczyźni noszą w plecakach

13 rzeczy, które mężczyźni noszą w plecakach
Obiegowa opinia głosi, że mężczyzna w kieszeniach swoich spodni zmieści portfel, telefon komórkowy, kluczyki od auta z dowodem rejestracyjnym, scyzoryk, młotek, dwa tuziny gwoździ i pół osiedla. A jakie tajemnice skrywają plecaki męskie?

Panowie lubią nosić ze sobą większość swojego dobytku i przy tym twierdzą, że wszystkich tych rzeczy potrzebują na co dzień. Są im one wręcz niezbędne do codziennego funkcjonowania i pomagają stawić czoło temu światu. Brzmi to wiarygodnie, gdy chodzi o chusteczki higieniczne czy bilety miesięczne, ale nawet pobieżny przegląd zawartości plecaków męskich codziennie wprawia w zdumienie wiele kobiet na całym świecie. Co zatem można w nich znaleźć?

Kodeksy, normy i tablice - czyli wszystko, co potrzebne jest mężczyźnie do pracy zawodowej. Książki ważące tyle co cegły, których żal zostawiać w biurze, bo mogą przydać się w domu. Choćby po to, by poczytać je sobie przed snem do poduszki. Częściej po to, by wieczorami szukać w nich rozwiązania problematycznych kwestii, których mężczyzna nie zdążył rozwikłać w godzinach pracy.

Klucze, wkręty i śrubokręty - by zawsze móc przywrócić harmonię we Wszechświecie poprzez naprawę klamki od damskiej toalety albo rolety w firmowej kuchni. Oczywiście mężczyzna mógłby zlecić naprawę administratorowi budynku, ale po co, skoro może i potrafi zrobić to sam?

Witaminy, probiotyki i inne specyfiki - te dość często można znaleźć w plecakach męskich. Przy diecie ubogiej w minerały i składniki pochodzenia roślinnego panowie z czasem zauważają u siebie spadek formy, zmęczenie i gorsze samopoczucie. Czasami dochodzą do wniosku, że powinni zmienić coś w swoim sposobie odżywiania. I jeśli nie mają czasu zdrowo gotować, sięgają po suplementy diety.

Butelki z wodą lub sokiem - bo odpowiednie nawodnienie to podstawa zdrowego funkcjonowania. Poza tym po pracy panowie często chwytają swoje plecaki męskie i idą jeszcze na siłownię lub rozgrywają towarzyskie mecze, choćby w piłkarzyki. A wtedy łyk napoju potrafi zdziałać wiele dobrego.

Słodycze, frykasy i łakocie - z resztą któż ich z sobą nie nosi? Dla mężczyzny własny plecak to czasem jedyne miejsce, w którym może ukryć przysmaki przed swoją partnerką i mieć pewność, że ona mu ich nie zje. Potem w chwilach samotności może z plecaka wyciągać takie skarby jak sezamki, których termin przydatności do spożycia minął 2 lata temu lub sprasowane batoniki, które równie dobrze mogłyby służyć za podstawki pod kubek z herbatą.

Plecaki męskie pełnią podobną funkcję, co damskie torebki. Różnią się tylko od nich wielkością i zawartością. Bo niezależnie od wieku i płci lubimy mieć przy sobie rzeczy, do których jesteśmy przywiązani.

Nie masz uprawnień do komentowania