Menu
logo tjk main

7 praktycznych prezentów z okazji Dnia Kobiet

7 praktycznych prezentów z okazji Dnia Kobiet
Z prezentami z okazji Dnia Kobiet jest podobnie, jak z prezentami pod choinkę: chcemy kupić coś, co sprawi obdarowanej osobie radość, ale nie zawsze wiemy, co to może być. Wówczas decydujemy się na tradycyjny zakup, taki jak: czekoladki, kwiaty, książki czy kosmetyki. Tymczasem możliwości mamy o wiele więcej.

Najczęściej obdarowujemy najbliższych prezentami praktycznymi albo takimi, które mają sprawić im przyjemność. Warto próbować połączyć ze sobą wszystkie te cechy, ale prezent na Dzień Kobiet już sam w sobie jest nie lada wyzwaniem.

Poniżej przedstawiamy subiektywny wybór prezentów dla kobiet, które na pewno sprawdzą się 8 marca:

1.    Wizyta w SPA
Bon na wizytę u kosmetyczki czy w salonie SPA to świetny wybór dla każdej kobiety, która lubi dobrze wyglądać. Relaksujący masaż, upiększająca maseczka czy też energetyczne zabiegi z pewnością zadowolą najbardziej wymagającą kobietę.

Coraz więcej salonów SPA oferuje również pakiety dla dwojga. Bardzo popularne są oferty dla przyjaciółek lub mam z córkami. Kobiety, z okazji swojego święta mogą skorzystać z zabiegów i masaży, spędzić czas w basenie, saunie czy jacuzzi.

2.    Wino
To dobry i bezpieczny prezent zarówno dla bliskich kobiet, jak i koleżanek z pracy. Dobre wino nie tylko poprawia nastrój, ale także odpręża i pozwala miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół lub ukochanego.

Wino to nie tylko prezent dla osób pijących alkohol. Na rynku dostępnych jest także coraz więcej win bezalkoholowym, które z pewnością zadowolą gusta osób stroniących od alkoholu.

3.    Lustro ze zdjęciami
Standardowa ramka ze zdjęciami nie stanowi już oryginalnego prezentu, nie zawsze też jest prezentem praktycznym. W sprzedaży możemy jednak znaleźć duże ramki ze zdjęciami, w których środek wmontowane jest lustro. Taki prezent jest więc nie tylko praktyczny, ale również pozwoli na przypominanie sobie o najbliższych osobach za każdym razem, gdy kobieta przejrzy się w lustrze.

4.    Bielizna
To dobry, choć ryzykowany prezent. Poleca się go raczej panom, którzy bardzo dobrze znają swoje partnerki i wiedzą, co może im przypaść do gustu. Panie na pewno ucieszy stylowa i romantyczna bielizna. Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, jaka bielizna spodoba się kobiecie, wówczas możemy zaoferować jej bon do dobrego sklepu z bielizną. 

5.    Akcesoria do sprzętu elektronicznego
Obecnie niemal każdy z nas posiada telefon, laptop, tablet. Praktycznym prezentem może być więc gadżet, który jest związany ze sprzętem elektronicznym. Mowa tu np. o nowym eleganckim etui lub pokrowcu na telefon czy tablet, stojaku na laptopa czy też podkładce na myszkę, na której nadrukować można wspólne zdjęcie.

6.    Gadżety dla pasjonatek gotowania
Jeszcze do niedawna kupienie kobiecie sprzętu do kuchni uważane byłoby za nietakt, z kolei dla mężczyzny za prezent bezużyteczny. Obecnie - nic bardziej mylnego. W Polsce panuje coraz większa moda na gotowanie, pieczenie i smaczne jedzenie. Dobrym prezentem dla kobiety może być więc np. mała kafeteria tłokowa, która pozwoli na wspólne przygotowywanie aromatycznej kawy co rano, gofrownica, która pozwala na przygotowywanie gofrów w różnym kształcie, czy chociażby zestaw foremek, jeśli nasza znajoma jest fanką domowych wypieków.

7.    Zadbaj o zdrowie
Nie ma nic bardziej cennego niż zdrowie. I chociaż dla wielu młodych ludzi choroba to temat tabu, to warto zadbać o zdrowie ukochanej kobiety - żony, dziewczyny, mamy czy siostry.

Kiedy bliska wam kobieta była ostatnio u lekarza, aby zrobić sobie badania kontrolne? Często żyjemy w biegu i zapominamy o profilaktyce. Zabranie ukochanej kobiety do lekarza może się wydawać niezbyt romantycznym prezentem, ale może okazać się tym najwspanialszym.

Praktyczne prezenty, które jednocześnie mogą spodobać się paniom nie muszą kosztować wiele. Każdy może wybrać coś, co nie nadszarpnie jego domowego budżetu. Warto przecież sprawiać przyjemność najbliższym.

Nie masz uprawnień do komentowania